Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co to za przełacznik nad skrzynką bezpieczników cordoba 2003  (Przeczytany 9167 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
hollock Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Zawiercie
Samochód: Cordoba' 03 , 1.4 16V

« Poniedziałek, 06.03.2006, 09:46:24 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, po zdjeciu klapy zasłaniajacej tablice bezpieczników nad nia w srodku mam przełacznik  taki zwykły gałkowy    o|o  (w lewo w prawo) dochodza do niego 2 kable szary i czarny. Jest ustawiony na off ale nie pamietam jakie bylo ustawienie poczatkowe moze on ?
 Do czego on jest?

Drugie pytanie co to za bezpiecznik 20A patrzac na skrzynke bezbieczników od lewej strony, pozycja bezpiecznika 4 od dołu. Miałem przepalony, a wydawało mi sie ze wszystko wczesniej działało, od czego on jest ?

pozdrawiam i dzieki
Zapisane

Cordoba \'03
Tracer Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: W-wa
Samochód: Leon II1.6 TDI CAYC , Ibiza III 1,2 AZQ Caddy1,9 SDI

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 06.03.2006, 12:28:40 - NIEPRZECZYTANA »

Niewykluczone ,że ten przełącznik jest od alarmu i przełącza się go w pozycję serwis kiedy oddaje się auto do serwisu albo moze on byc tez pomocny kiedy alarm sie zepsuje lub trzeba go przeprogramować 8)
Zapisane

Seat Leon II 1,6TDI, Power by CAYC  147KM by VTEC,
prowadzi WAZE, I-GO,AM PL i Janosik, hamuje ATE Ceramic
WSZYSTKOMAJĄCE RADIOhttp://klubseata.pl/forum/index.php?topic=17336.0
MONTAŻ KLIMY http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=5144.0
STEROMNIK KLIMY MOJEGO POMYSŁU http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=5188.0
WYMIANA ALTERNATORA http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=8724.msg130948#new
hollock Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Zawiercie
Samochód: Cordoba' 03 , 1.4 16V

« Odpowiedz #2 - Poniedziałek, 06.03.2006, 14:30:08 - NIEPRZECZYTANA »

Wróciłem z garażu, niestety od alarmu to chyba nie jest, mam do tego kluczyk którym wyłaczam alarm w kopółce.
Gdy przełacze w tryb on nic sie nie dzieje alarm dziala jak w pozycji off, czekałem kilka minut aby zobaczyc czy nie odbija z powrotem, silnik zapala.
Zapisane

Cordoba \'03
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #3 - Poniedziałek, 06.03.2006, 15:06:49 - NIEPRZECZYTANA »

wydaje mi się iz ten  przelącznik to raczej moze jakies chalupnicze  zabezpieczenie anty złodziejskie ...
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
hollock Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Zawiercie
Samochód: Cordoba' 03 , 1.4 16V

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 06.03.2006, 15:32:52 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "peter174"
wydaje mi się iz ten  przelącznik to raczej moze jakies chalupnicze  zabezpieczenie anty złodziejskie ...


Już sam nie wiem co to jest, jestem 1szym włascicielem samochodu zamontowany mam alarm seat platinum, poszukam instrukcji do alarmu moze tam cos bedzie pisało.
Zapisane

Cordoba \'03
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #5 - Poniedziałek, 06.03.2006, 15:35:36 - NIEPRZECZYTANA »

tez mam u siebie tak skrzyneczke na aku ale oprocz bezpiecznikow nie mam tam nic w rodaju przelacznika ...
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
hollock Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Zawiercie
Samochód: Cordoba' 03 , 1.4 16V

« Odpowiedz #6 - Poniedziałek, 06.03.2006, 15:42:05 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "peter174"
tez mam u siebie tak skrzyneczke na aku ale oprocz bezpiecznikow nie mam tam nic w rodaju przelacznika ...


widzisz a u mnie jest taki przełacznik wisi w tej wnęce nad bezpiecznikami ma tryb off i on  i dwa kable podpiete do niego, znalazlem ksiazke od alarmu ide do garażu :)

[ Dodano: 2006-03-07, 08:25 ]
Cytat: "Tracer"
Niewykluczone ,że ten przełącznik jest od alarmu i przełącza się go w pozycję serwis kiedy oddaje się auto do serwisu albo moze on byc tez pomocny kiedy alarm sie zepsuje lub trzeba go przeprogramować 8)


:) Tak, po znalezieniu ksiazeczki obslugi alarmu i po wykonaniu kilku dzialan wiem, że to przełacznik tryb servisowy alarmu.

Dzieki za pomoc :)
Zapisane

Cordoba \'03
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Co to za przełacznik nad skrzynką bezpieczników cordoba 2003
Skocz do: