+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» koszt przestrojenia radia z kanady?? pilne
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: koszt przestrojenia radia z kanady?? pilne  (Przeczytany 15028 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #15 - Poniedziałek, 17.09.2007, 05:11:50 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Leemarvin"
Pokazywanie nazwy stacji to jest jeszcze mało ważną zaletą RDSu, większą jest umiejętność dostrajania częśtotliwości w miarę oddalania się od nadajnika.

Tego nie rozumiem. Chyba chodzi ci o zmianę nadajnika jeśli radio znajdzie inny, silniejszy sygnał tej samej stacji.
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #16 - Poniedziałek, 17.09.2007, 07:25:24 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "KKKKris"
Tego nie rozumiem. Chyba chodzi ci o zmianę nadajnika jeśli radio znajdzie inny, silniejszy sygnał tej samej stacji.
zapewno o cos takiego chodzi...
Ja tylko dodam ze kiedys mialem z tym problemy bo radio nie wiadomo czemu dostrajalo sie do innej stacji niz chcialem. Byla zaprogramowana ESKA 97,3 a sie przestrajalo na BonTon 104.9 przekopalem wszystkie funkcje i co sie dalo ustawilem na OFF - no i pomoglo... radio przestalo sie przestrajac  ;-)
Tak wiec ten RDS jest dobry ale nie zawsze dziala tak jak powinien  :chytry:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
emilopez
Gość



« Odpowiedz #17 - Poniedziałek, 17.09.2007, 14:53:18 - NIEPRZECZYTANA »

raby, po prostu radia z Allegro (nie wszystkie, tylko te sprowadzane) mają gwarancję która jest nie ważna w PL tylko w kraju z którego zostały ściągnięte, tak samo jakbyś ty kupił coś w PL a pojechał np do niemiec i chciał żeby Ci to jakiś serwis uznał...
Zapisane
Leemarvin Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Cordoba '99, 1.4 AEX + Gofer BMN

« Odpowiedz #18 - Poniedziałek, 17.09.2007, 18:23:00 - NIEPRZECZYTANA »

jest coś takiego jak gwarancja europejska po wejściu do uniiiji, więc nie powinno byś różnicy czy oddajesz radio do naprawy w Plosce, czy we Francji.
Z amerykańcami i resztą zza oceanu może być już problem.
Zapisane

Nowe części do Seat`a i innych aut, tel. 500-48-10-10
Gruby
Gość



« Odpowiedz #19 - Środa, 19.09.2007, 08:59:04 - NIEPRZECZYTANA »

Moja siostra kupiła sobie w markecie Electro World w Wawie radio Blaupunkt i po zamontowaniu okazało się, że skok w tunerze jest o 0,2 MHz i to w dodatku po nieparzystych. W Łodzi TRÓJKA gra na 103,8 i nie da się ustawić. Nie jest napisane na pudle ani w gwarancji że to jest inna niż europejska wersja.

Dziwne ale prawdziwe :!:
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #20 - Środa, 19.09.2007, 11:27:09 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Gruby"
Moja siostra kupiła sobie w markecie Electro World w Wawie radio Blaupunkt i po zamontowaniu okazało się, że skok w tunerze jest o 0,2 MHz i to w dodatku po nieparzystych.
a co na to w sklepie powiedzieli?
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Gruby
Gość



« Odpowiedz #21 - Poniedziałek, 24.09.2007, 20:56:15 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "raby"
a co na to w sklepie powiedzieli?

a nie wiem, bo namawiałem ją aby w ramach gwarancji oddać do naprawy ale usłyszałem, że gwarancja nie podstemplowana a kto teraz pojedzie do Stolicy aby podbić papier :?:
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #22 - Poniedziałek, 24.09.2007, 21:19:02 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Gruby"
a nie wiem, bo namawiałem ją aby w ramach gwarancji oddać do naprawy ale usłyszałem, że gwarancja nie podstemplowana a kto teraz pojedzie do Stolicy aby podbić papier  
nawet nie wiem jak skomentowac  :niewiem:  chyba nie kazdemu gwarancja jest potrzebna  :zakrecony:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Gruby
Gość



« Odpowiedz #23 - Poniedziałek, 24.09.2007, 22:29:41 - NIEPRZECZYTANA »

Jak to przysłowie mówi:
"Nie mój pies, nie moje pchły" tak to jest z kobietami na zakupach.

Chciałem też nabyć to radyjko z pilotem za 270zł ale teraz wiem na czym polegała ta PROMOCJA i na dodatek nie ma rds i pty. Radio to Blaupunkt Bermuda na Allegro jest droższy o pięć dych.

http://www.allegro.pl/item243662043_radio_blaupunkt_bermuda_mp36_nowy_gwar_fvat.html#photo
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» koszt przestrojenia radia z kanady?? pilne
Skocz do: