+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Polecane warsztaty
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 20 21 [22]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polecane warsztaty  (Przeczytany 221667 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
IOSIS Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza II FL, 1.4

« Odpowiedz #315 - Poniedziałek, 07.09.2015, 07:31:54 - NIEPRZECZYTANA »

Uprzejmie proszę o polecenie warsztatu w Krakowie, zajmującego się usterkami szyb elektrycznych (pęknięty element plastikowy) oraz problemami z otwieraniem drzwi. Dziękuję
Zapisane
intermichal Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: seat ibiza, 2004, 2.0

« Odpowiedz #316 - Piątek, 19.02.2016, 13:32:56 - NIEPRZECZYTANA »

sorki, za odkopanie tematu ale jestem tu nowy i nie chcę robić spamu zakładając nowy temat. Korzystał ktoś może z tego warsztatu przy Górczewskiej w Warszawie http://www.moto-uslugi.com/warsztat/warszawa/hit-car ? jakieś opinie o nich, ewentualnie możecie podrzucić namiary na jakiegoś sprawdzonego mechanika?
Zapisane
Dariusz45 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Warszawa
Samochód: Seat Ibiza, 2003, 1.9

« Odpowiedz #317 - Wtorek, 19.04.2016, 10:57:56 - NIEPRZECZYTANA »

A ja polecam - gdyby ktoś był zainteresowany - naprawa turbosprężarki Naprawdę warto! :)
Zapisane
michu Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Poznań/Kalisz
Samochód: w trakcie zakupu

« Odpowiedz #318 - Wtorek, 19.04.2016, 15:59:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytuj
A ja polecam - gdyby ktoś był zainteresowany - naprawa turbosprężarki Naprawdę warto!
Czy ktoś korzystał z serwisu turbosprężarki w Poznaniu? Szukam jakiegoś sprawdzonego punktu.

A szukam jeszcze serwisu który założy mi zawieszenie gwintowane za normalne pieniądze i zrobi to dobrze,  polecicie kogoś? Części mam.. 
Zapisane
lucek091 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: leon 2005 1.9

« Odpowiedz #319 - Sobota, 07.05.2016, 13:24:35 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,

mógłby ktoś polecić mechanika do seata ibizy w trójmieście?
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #320 - Sobota, 07.05.2016, 17:04:38 - NIEPRZECZYTANA »

tune up - kompleksowo...
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Ajcar Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Nissan

« Odpowiedz #321 - Wtorek, 10.05.2016, 15:01:03 - NIEPRZECZYTANA »

Ja polecam Moto Team z Torunia. Spoko goście i znają się na robocie :)
Zapisane
poniedziałek Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Warszawa
Samochód: Cordoba Vario 2000

« Odpowiedz #322 - Piątek, 03.06.2016, 11:36:20 - NIEPRZECZYTANA »

Do zlikwidowania szkody po stłuczce/wypadku, ogólnie napraw nadwozi blacharsko-lakierniczych polecam serwis http://www.lakiernictwo-blacharstwo.waw.pl/  W moim przypadku rozliczenie było bezgotówkowe, naprawa z OC sprawcy, koszta mnie nie interesowały, jedynie chodziło o porządną naprawę. I dali radę.
Zapisane

Nic nie boli tak jak życie.
Ken.G Kobieta
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza 2004, 1.4 16V, 75 szkapek

« Odpowiedz #323 - Wtorek, 09.08.2016, 21:55:05 - NIEPRZECZYTANA »

Witam! Chciałabym podpytać o mechanika z Krakowa. Czytałam ten wątek (oraz o warsztatach niepolecanych), ale część informacji jest sprzed kilku lat... Jestem z Ruczaju, rzut beretem mam stację diagnostyczną, kapkę dalej warsztat jakiegoś Bogdana, nie mówiąc o Kobierzyńskiej, przy której jest nawet auto SPA - czyli wybór duży, ale boję się, że zobaczą babę = łatwy łup :/ A ja chcę tylko, żeby mi zrobić porządek z drążkiem zmiany biegów, bo na luzie nie jest między 3 a 4, tylko lata jak szatan. Wyczytałam u Was, że może pomóc czyszczenie mechanizmu wybieraka, ale gdzie znaleźć kogoś, kto mi to zrobi bez wmówienia jeszcze z dziesięciu innych usterek? Startować do tego Golemo na Zakopiańskiej? :)
Zapisane
SSobek Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Leon

« Odpowiedz #324 - Poniedziałek, 22.08.2016, 20:56:03 - NIEPRZECZYTANA »

Hej, Warszawiacy. Jakby ktoś szukał warsztatu lub stacji kontroli pojazdu w centrum (Wola) to warto sprawdzić ofertę firmy DIAG-MOT na ulicy Ostroroga (http://www.diagmot.waw.pl). Tylko przed wizytą warto umówić się telefonicznie, bo panowie mają mnóstwo roboty i wjechanie "z ulicy" może się nie udać.
Zapisane
patrick Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza

« Odpowiedz #325 - Środa, 29.08.2018, 06:38:41 - NIEPRZECZYTANA »

Jeżeli ktos jest z Lublina, lub przebywa w Lublinie a potrzebuje naprawić samochód, to mogę polecić http://powercarservice.pl/ - warsztat który najduje się przy ulicy Osmolicka 44. Podchodzą do tematu profesjonalnie i nie są ekstremalnie drodzy.
Zapisane
piotrek44 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Samochód: Seat Leon II, 2.0 z 2008 roku

« Odpowiedz #326 - Środa, 06.02.2019, 07:12:34 - NIEPRZECZYTANA »

Gdyby ktoś szukał dobrego warsztatu samochodowego w Bydgoszczy, to mogę jeszcze odesłać do tego przy Chodkiewicza 60. Cenowo wygląda to jak u wszystkich, jakościowo bez zastrzeżeń. Mają dużo sprzętu diagnostycznego, więc są w stanie naprawić nawet te nietypowe, nieoczywiste usterki.
Cennik, dane kontaktowe oraz opis usług znajdziecie u nich na stronie: https://mechanikbydgoszcz.eu/
Zapisane
Daily215 Kobieta
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Toledo

« Odpowiedz #327 - Poniedziałek, 18.02.2019, 15:17:30 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, tutaj dla wszystkich z całej Polski, jeżeli ktokolwiek poszukiwałby godnego zaufania serwisu regeneracji, turbo, wtrysków, pomp, pompowtrysków, dpf to polecam Bosch Service Diesel - Pawlik, sama osobiście regenerowałam tam swojego DPF'a, powiem tak w kilka dni był on już gotowy do montażu w moim samochodzie, działają bardzo szybko i solidnie, kasy również nie zżerają, tutaj https://www.filtry-dpf-fap.pl/kontakt macie kontakt, ogromnie polecam! :D
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #328 - Piątek, 27.09.2019, 12:35:50 - NIEPRZECZYTANA »

Dziękujemy za polecenie...
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: 1 ... 20 21 [22]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Polecane warsztaty
Skocz do: