Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Planujesz zakup Angel Eyes - przeczytaj koniecznie  (Przeczytany 27648 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gizmo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk/Żukowo
Samochód: Leon ST FR 2018

« Wtorek, 21.08.2007, 07:47:18 - NIEPRZECZYTANA »

tak czytam i czytam i przekonany jestem ze nie zakupie AE moje lampki moze nie sa stare ale juz chyba kiepsko swieca albo ja sie starzeje, zastanawialem sie nad zmiana, i teraz AE odpadaja, za 650zl to wole dolozyc 350 i zalozyc xenon do tej mojej szarej cordi, tylko to nie temat na xenon ale moje zdanie poznane z opinii ludzi ktorzy je maja jest  takie ze lepiej dolozyc pare zloty i zrobic raz a porzadnie.
dzieki za podpowiedzi co do AE.
pozdrawiam
Zapisane

Była:Cordoba 1.4 AEX, małe, ciche, szybkieeee...
Jest: Toledo 1.6 SR AKL duże, ciche, a czy szybkie... się okaże
Jest też: Leon ST FR
Infra
Gość



« Odpowiedz #1 - Wtorek, 21.08.2007, 08:21:41 - NIEPRZECZYTANA »

popieram przedmówce, jak juz zmieniac to na xenonki. znajomy wymienil w motocyklu i efekt naprawde znakomity, wyglada pieknie, swieci jeszcze lepiej.
Zapisane
Tominator
Gość



« Odpowiedz #2 - Wtorek, 21.08.2007, 09:21:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Infra"
popieram przedmówce, jak juz zmieniac to na xenonki. znajomy wymienil w motocyklu i efekt naprawde znakomity, wyglada pieknie, swieci jeszcze lepiej.

Tak tylko zżę z tymi xenonami też nie jest prosto, musisz założyć sobie dodatkowo spryskiwazce wysokociśnieniowe i najlepiej autopoziomowanie. To pierwsze musisz mieć przy każdej kontroli policcji, to drugie też musisz dla włanego bezpieczeństrwa i innych użytkowników ale nikt Ci tego nie sprawdzi. Wiekszosć z nas nie ma spryskiwaczy wiec trzeba by dużo roboty poświecić żeby to zrobić jak należy(o kasie nie wspomne). Poza ty nie wiem czy jest sens zakładać xenony do zwykłego klosza, nie wiem czy nie powinnien być czasem przezroczysty czy soczewkowy  :niewiem: . Jedyne co mi przychodzi do głowy co można jeszcze sensownego zrobic z lampami w naszych autach to jeśli ktosnie ma wymienic na H1 i jesli to możliwe wypolerować szklo od wewnątrz tylko to koszta nie małe i moze znknąc wtedy homologacja ale coś za coś :neutral:
Zapisane
Gizmo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk/Żukowo
Samochód: Leon ST FR 2018

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 21.08.2007, 09:44:02 - NIEPRZECZYTANA »

no u nas jest firma ktora zmienia na xenonki, a klosze jesli dobrze pamietam poleruja na glanc ze sa przezroczyste, koszt xenonu to ok 1000zl, spryskiwacze wyrwiesz na szrocie z lepszego autka, zmiana zbiornika na wiekszy od spryskiwaczy i zalatwione, nie mialem okazji jezdzic z xenonami ale ci co zmienili mowia ze roznica kolosalna, wiec jesli zmiana to tylko na xenon, a poza konkursem to i tak pewnie dlugo potrwa zbieranie na te lampki :satan:
Zapisane

Była:Cordoba 1.4 AEX, małe, ciche, szybkieeee...
Jest: Toledo 1.6 SR AKL duże, ciche, a czy szybkie... się okaże
Jest też: Leon ST FR
misiu_tdi
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Leon TS

« Odpowiedz #4 - Środa, 26.09.2007, 13:49:07 - NIEPRZECZYTANA »

A ja mam inne pytanie. Chce kupic AE i założyć do tego xenon. Te soczewki do Ibizy mają jakies wieśniackie diody od wewn i mi sie to strasznie nie podoba, chciałbym zamontować do mojej Ibi '98 lampy z Polo. Znalałem na allegro lampy dedykowane do Polo Classic/Caddy i widze że mają nawet takie same zaczepy, wieć nawet by nie trzeba rzeźbić z zaczepami. Pytanie tylko teraz czy maja taki sam kształt jak w Ibi, czy do grilla bedzie pasować?

aukcja: http://moto.allegro.pl/item246242328_lampy_przednie_vw_polo_sedan_black_ringi_nowe.html

pozdro

Michał
Zapisane

Seat Leon TS bigT
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #5 - Środa, 26.09.2007, 15:54:15 - NIEPRZECZYTANA »

Z tego co mi wiadomo - było to gdzieś prostowane na tym forum przez Jobskiego - była w Krakowie Iza z AE od polówki i wydaje mi się , ze wspominał , ze bez rzeźby się nie obeszło.


Co prawda linki do aukcji już nie istnieją - ale mowa była na początku równiez o Lampach do Polo AE.

---> Click Here <---
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

misiu_tdi
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Leon TS

« Odpowiedz #6 - Środa, 26.09.2007, 20:35:54 - NIEPRZECZYTANA »

Dobra, dobra ale mi chodzi o lampy od POLO CLASSIC/CADDY. Te od zwykłego Polo nie pasują np do Classica. A widze na fotce że mocowania tych lamp są takie same jak tych do Ibizy. LINK:

http://moto.allegro.pl/item246242328_lampy_przednie_vw_polo_sedan_black_ringi_nowe.html
Zapisane

Seat Leon TS bigT
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #7 - Środa, 26.09.2007, 20:44:30 - NIEPRZECZYTANA »

My dyskutowaliśmy wtedy i to co ja widziałem - to była Iza w Twojej budzie - więc i lampy najbardziej zbliżone, były omawiane właśnie z tych modeli co podałeś link.
Najlepiej było by mieć okazje przymierzyć jeden - zanim kupi się cały komplet.

Zobacz Ścięcie lamp

polo :



Ibiza GT:





AE:

Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Tominator
Gość



« Odpowiedz #8 - Środa, 26.09.2007, 21:46:21 - NIEPRZECZYTANA »

Nie pchaj sie w to gówno bo bedziesz żałował
Zapisane
cinek
Gość



« Odpowiedz #9 - Środa, 26.09.2007, 22:22:05 - NIEPRZECZYTANA »

Odradzam! Jak już kupować AE to normalnej firmy np. FK, cena ok 1200zł.
Te firmy Junjan to wielkie gówno! Diody wypadają, ringi się psują (siadają w nich układy), żarówki mówią "papa" 3x szybciej niż w normalnych światłach. Klosze się odkształcają od temperatury światła i do tego kable zasilające są tak cienkie, że non stop mi pali konektorki i przewody od masy i zasilania! Wielki badziew! oprócz wyglądu ocena 1/10.
Zapisane
misiu_tdi
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Leon TS

« Odpowiedz #10 - Czwartek, 27.09.2007, 00:17:56 - NIEPRZECZYTANA »

nie sądziłem że aż taka lipa z tymi lampami  :niewiem:

Co do ścięcia to można np wstawić grill od VW Polo bez znaczka  ;-)  

Moze lepiej poszukam ori Helli ... choć ciężko takie cudo znaleźć
Zapisane

Seat Leon TS bigT
Tominator
Gość



« Odpowiedz #11 - Czwartek, 27.09.2007, 11:17:01 - NIEPRZECZYTANA »

Cinek dobrze gada, u mnie było tak samo lipa lipa i jeszcze raz lipa, jak chcesz mieć ładnie w naszej budzie to kupuj oryginalne valeo h1+h1 i wypoleruj sobie szkło to bedzie fajnie wygladać.
Zapisane
misiu_tdi
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Leon TS

« Odpowiedz #12 - Czwartek, 27.09.2007, 11:18:05 - NIEPRZECZYTANA »

mam ori H1+H1 Valeo
Zapisane

Seat Leon TS bigT
« Odpowiedz #13 - Czwartek, 27.09.2007, 11:22:56 - NIEPRZECZYTANA »

Musze coś napisać. Bracki kupił sobie lampy angel inpro - wysypał się aż miło [do e34] i co? po tygodniu szerszeń wleciał dośrodka przez szybę... reklamacji nie ma. pojedyńczych lamp nie sprzedaja - tylko komplet i.......... nie maja regulacji el. tzn moesz zrobic ale gwarancje stracisz.. tak że nie ma regóły. Nawet drogie firmy leją ciepłym moczem na klientów...  

Co do podróbek - to kupiłem kiedyś na allegro kierunki klary junjin czy jakoś tak - syf aż miło. Teraz znowu mam zwykłe...
Zapisane
Tominator
Gość



« Odpowiedz #14 - Czwartek, 27.09.2007, 12:11:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "misiu_tdi"
mam ori H1+H1 Valeo

No to tylko daj do spolerowani je i bedą super wygladały
Cytat: "bartekzpomorza"
nie maja regulacji el. tzn moesz zrobic ale gwarancje stracisz..

a jak sobie można zrobić regulacje elektryczna? :mrgreen:  chyba tyc hlamp nie widziałes żeby zrobictakaregulacje trzeba by mieć silniczki oraz całą instalacje regulującą tak jak jest w ori a przełożenie jest niemożłiwe bo niby gdzie to wsadzisz?
konia z rzędem temu co to zr :ok: obi
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Planujesz zakup Angel Eyes - przeczytaj koniecznie
Skocz do: