Chip tuning czy power box?

(1/22) > >>

Skyhawk:
wybralem power box a nie chip....dlatego ze na boxa postavilem vlocznik... to jak chcesie troche viencei koni poprostu naciskas vlocznik i po 6-7 s vlacza sie.... power box jak i chip tuning nic dobrego niemajo dla motoru :D ... mamy takzhe v litvie z seat klubu, ktory zaimuje sie chip tuningiem -> www.vimota.lt i ceny calkiem niezle....chip koszovalby mi okolo 140 eur. .... jakie so uvas ceny na to?

aboz:
Cytat: "Skyhawk"

power box jak i chip tuning nic dobrego niemajo dla motoru :D
Power box oszukuje ECU a chip nie i dlatego nie szkodzi silnikowi. Poza tym dobry chip nie powoduje wzrostu zużycia paliwa. A ceny za chip to od 200 euro w górę.

Skyhawk:
dobry chip navet zmnieisza zuzycie do 7% .... nieushukuje ale zabiera zostaviona przez fabryke 20-30% mocy dlatego na turbinie oraz inne czesci jest viekrzy nacisk a od pover boxu naiviencei na pompie....
nic niemam przecivko chip tuningu ale poprostu zeby box lub chipovane neskodziloby motoru to juz byloby integrovane fabrychnie....robilismy v ten sam czas...ja box a kolega do leona 81kw chip....ja  jak i on zadavolone efektem jak od chipu tak i od boxu :D

Miro:

robilismy v ten sam czas...ja box a kolega do leona 81kw chip....ja jak i on zadavolone efektem jak od chipu tak i od boxu  
Każdy lubi to co ma i swoje chwali,ale jeżeli box jest taki super,to dlaczego prawie wszyscy robią chipa?
Myślę że dlatego ktoś daje box bo mu żal dołóżyć kasy i zrobić porządny program u sprawdzonego i polecanego tunera !!!

zabiera zostaviona przez fabryke 20-30% mocy dlatego na turbinie oraz inne czesci jest viekrzy nacisk a od pover boxu naiviencei na pompie....
Zwiększenie mocy o około 30% nie ma tak dużego wpływu na trwałość silnika i podzespołów(wiadomo że dużo zależy od kierowcy).

rob555:

wybralem power box a nie chip....dlatego ze na boxa postavilem vlocznik... to jak chcesie troche viencei koni poprostu naciskas vlocznik i po 6-7 s vlacza sie

ale sie usmialem....
podjezdzasz do tira...wciskasz guziczek i za 6 sek mozna go wyprzedzic :D
A co do trwalosci to nie wiesz o czym mowisz kolego. Moje 110KM jezdzi na 230KM i ma sie dobrze....a nie jestem jedyny.
BOX i rezystror i pstryczki to gowna i tyle. Ale jak chcesz sobie wytlumaczyc ze dobrze zrobiles to nie to forum...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona