Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podtrzymanie pracy silnika po skończonej jeździe-Pro Turbo  (Przeczytany 4479 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nitas Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Seat Leon 2002r, 1.9 TDI ASV

« Środa, 03.01.2007, 12:30:59 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,
mam pytanie czy ktoś montował kiedyś urządzenia tego typu :?:  Ja własnie sie zastanawiam nad zamontowaniem Pro Turbo (Exus) do swojego TDI ale nie do końca jestem przekonany czy to będzie sie sprawdzać :niewiem: . Posiadam alarm Elita Pro i czy nie bezie problemu z połaczenim tego modułu do tego alarmu, tj. chodzi mi o to czy będą zamykały sie drzwi, a alarmu uzbrajał?? Co sądzicie na ten temat. Dzieki za wszelka pomoc.
Zapisane
dominik Mężczyzna
SEATpassion
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wielkopolska
Samochód: Toledo 1M

« Odpowiedz #1 - Środa, 03.01.2007, 16:00:12 - NIEPRZECZYTANA »

Mój kuzyn na zamontowany tz.timer HKS w leonie 1.8T co prawda montował mu warsztat (elektronik) i posiada  alarm platinum i wszystko działa.

Po załączeniu timera i zamknięcia auta alarm czuwa tak jak powiniem a powyłączeniu timera załącza się odrazu immobilaiser i wszystko jest ok

Nie miał przypadku aby po zamknięciu alarmem odcinał paliwo ,kwestia prawidłowego zgrania z alarmem.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Podtrzymanie pracy silnika po skończonej jeździe-Pro Turbo
Skocz do: