Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zimny ? jak szybko Wam sie nagrzewa?  (Przeczytany 27538 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #30 - Środa, 18.12.2013, 18:10:42 - NIEPRZECZYTANA »

mac456x9, chcesz pomagac i odzywasz sie w kazdym mozliwym temacie i w 80% jestes w bledzie - warto czasami pomyslec troche zanim cos napiszesz bo za wiele tego sie pojawia ostatnio.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
mac456x9 Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Płock / Warszawa
Samochód: Seat Leon MY10' 2.0 TDI FR

« Odpowiedz #31 - Środa, 18.12.2013, 20:31:25 - NIEPRZECZYTANA »

 :huh:  Lepiej siedzieć, znać rozwiązanie problemu (ewentualnie wychwycić jakąś anomalię) i nic nie napisać.
Jeżeli znasz się lepiej to wypowiedz się też w danym temacie i powiedz co źle napisałem. Mnie to nie boli, że się pomylę bo czegoś więcej się nauczę jeżeli mnie poprawisz.
A Tobie to zasugerowałem bo czasem potrafi przepuszczać termostat. Ale na wolnych obrotach potrafi się ta usterka nie objawiać (tak jak u mnie) tylko dopiero w czasie jazdy gdy obroty są wyższe.
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #32 - Środa, 18.12.2013, 20:47:26 - NIEPRZECZYTANA »

Po prostu nie wiesz to pomysl - poczytaj, po co nie potrzebnie wprowadzac innych w blad, ja calego swiata nie poprawie ale duzo sie nauczylem z forum podczas czytania.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
irocket Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Krosno
Samochód: 1996 Toledo 1L 1Z 90KM

« Odpowiedz #33 - Środa, 18.12.2013, 21:34:06 - NIEPRZECZYTANA »

U mnie cały czas na białym polu wskazówka ;) albo czujnik uszkodzony, albo to przez licznik (dziś ruszyło ponad białe pole, ale przestał działać wtedy obrotomierz i wskazówka od paliwa miała mnożnik 1.5, po zaciągnięciu ręcznego powróciło do normy). Przy około -5st z kratek zaczęło lecieć znośnie ciepłe powietrze po 5-6km, większość tego dystansu pokonana na 4-rce ~1500 rpm. Jak jadę w podobnych warunkach tą samą prędkością na trójce (2000-2200 rpm) to jakieś 3-4km.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Zimny ? jak szybko Wam sie nagrzewa?
Skocz do: