+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Przepływka
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepływka  (Przeczytany 28897 razy)
0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
zbigi
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Świnoujście

« Poniedziałek, 23.10.2006, 21:42:18 - NIEPRZECZYTANA »

Siemanko niedawno byłem w serwisie i stwierdzono ze mam padnieta przeplywke ale bez przekonania mnie tak do konca ale zamowili bo sie zgodzilem ze po wtawieniu jej jak moje autko odzyska moc dopiero im zaplace minelo piec dni mieli zadzwonic jak przyjdzie do magazynu a tu nic. Niewiem czy nie zaryzykowac i kupic taka jak mi proponuja t/j 06A906461 za 460zl na stronie www.skodaczesci.pl mozna kupic za 350zl.Czy to jest pewnosc ze to przeplywka.Bardzo slaby serwis w Szczecinie.Na poczatku wogole nie mogli znalezc jak sprawdzic miernik powietrza jego parametry.I niewiem co dalej robic!!!!! :niewiem:  :niewiem:
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 24.05.2009, 12:48:40 wysłane przez KYS » Zapisane
rob555
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 23.10.2006, 21:53:22 - NIEPRZECZYTANA »

Buhahahahah serwis :)
Masz Vaga? Jak tak to sprawdz ja w ten sposob. Wejdz w silnik, pozniej bloki pomiarowe i kanal 003. Trzeci bieg jedziesz 1500 obr i dajesz deske do 4000. Caly czas logujesz.
Pozniej podeslij to mi na priva albo na forum podwies to Ci powiem czy jest ok czy nie.
P.S bardzo mozliwe ze jest ok a w serwisie to nawet jak stop ci sie nie pali to winia przeplywki....oni sa zboczeni
Zapisane

hybrydowe turbiny, wtryski, chipy na ulice i do sportu
Diagnostyka i serwis mechaniczny aut koncernu VAG

Nowa siedziba  - Przemian 2 (boczna od Starogardzkiej)
www.tune-up.pl
Pierka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wielkopolska
Samochód: Była - Ibiza '97, 1.9TDI 1Z, Jest A4 Avant 1.9 Tdi

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 24.10.2006, 10:33:15 - NIEPRZECZYTANA »

Zobacze po ile u mnie ci załatwie podróbke bo myśle ze około 100zł taniej ale nie orginał
Zapisane

Ibiza 1.9TDi 1997 1Z
spons Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Siewierz
Samochód: Ibiza TDI+ 170KW

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 24.10.2006, 13:23:20 - NIEPRZECZYTANA »

Darujcie sobie podrobki, podziala miesiac i bedzie sie sypac.
Zapisane

Shizo
Gość



« Odpowiedz #4 - Wtorek, 24.10.2006, 14:13:21 - NIEPRZECZYTANA »

Kupiłem dwa razy ze szrotu dla siebie raz za 100pln raz za 150zł - obydwie sie skopały. Kupiłem z ASO VW za 400pln (ze zwrotem starej) i jestem zadowolony do teraz.
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #5 - Wtorek, 24.10.2006, 14:35:52 - NIEPRZECZYTANA »

kupilem na allegro 2lata temu za 250 bosha i smiga do dzisaj :D
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
zbigi
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Świnoujście

« Odpowiedz #6 - Czwartek, 26.10.2006, 17:53:14 - NIEPRZECZYTANA »

Dzięki za podpowiedzi ale odezwał się serwis i jutro jadę na wymianę zobaczymy czy będzie dobrze jak nie to nie zamierzam nic płacić za ich testowania na moim Tolku.Moze podacie mi jakieś namiary na sprawdzony warsztat do którego można mieć zaufanie w województwie zachodniopomorskim. Dzieki z góry                  



                                                            zbigi
Zapisane
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Odpowiedz #7 - Czwartek, 21.05.2009, 14:55:50 - NIEPRZECZYTANA »

Ja mam niestety problem taki, ze auto stracilo moc:/ wina moze byc filter powietrza ktory na wiosne zabrudzil sie tak, ze masakra. Filter dzisiaj bede wymienial, ale nawet na takim "przeczyszczonym" filtrze powinna przyplywka dzialac.

Problem jest tego typu. Probowalem zdemontowac przeplywke przytwierdzona do gornej oslony filtra. Niestety ten plastik jest miekki, a sroba przy jednej z nakretek sie wyrobila. Nie ma mozliwosci przytrzymac jej zadnym kluczem bo tkwi w tym miekkim plastiku. Macie jakis patent na jej odkrecenie? czy pozostaje jedynie wiercenie sruby? Chce przeczyscic przepywomierz, bo juz na pierwszy rzut oka jest masakrycznie zabrudzony jakby sadza:/ Utrata mocy to nie wina zaworu bo sztanga w turbinie sie wciaga.

Pewnie odpowiecie, zeby podpiac do VAGa, ale nie zaobserwowalem wczesniej niepokojacych objawow, a naprawde czuje jak cos z autem jest nie tak.

Jesli ktos z krakowa sluzylby VAGiem bede wdzieczny byle jak najszybciej oraz o podanie jakiegos patentu na odkrecenie tej śruby
Zapisane
kh Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: była Ibiza Sport '00, 1.9TDI 110KM, jest Ford C-Max Ghia

« Odpowiedz #8 - Czwartek, 21.05.2009, 15:06:32 - NIEPRZECZYTANA »

ja nie mam mocy i sie okazało ze to nie przepływka tylko turbo trzeba zregenerwowac, bo przładowuje. Jak sie nie podlaczysz do vaga, to nie ma sensu inwestowac kasy w cokolwiek


Napisano: Czwartek, 21.05.2009, 16:05:57


jak jedziesz do Borska, to tam ktos bierze Vag ze sobą
Zapisane
efmk Mężczyzna
Master Of Silence
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Południe
Samochód: była: Ibiza FL - 1.4 MPI [Power]

« Odpowiedz #9 - Czwartek, 21.05.2009, 16:00:24 - NIEPRZECZYTANA »

Jesli ktos z krakowa sluzylby VAGiem bede wdzieczny byle jak najszybciej oraz o podanie jakiegos patentu na odkrecenie tej śruby
ja generalnie zakupiłem VAG a do Borska niestety nie mogłem pojechać więc.. w okolicach soboty powinienem być w Krk. jeśli nie znajdziesz nic wcześniej, pisz na priv do mnie.
Zapisane

_____________________________________
strony i aplikacje WWW
daniels81
Gość



« Odpowiedz #10 - Czwartek, 21.05.2009, 18:16:28 - NIEPRZECZYTANA »

Off będę u Ciebie to Ci auto zvaguje no chyba że Ci się mega spieszy....
Zapisane
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Odpowiedz #11 - Czwartek, 21.05.2009, 21:12:17 - NIEPRZECZYTANA »

No nie spieszy mi sie mega ale troszke wkurza ten brak mocy...nie moge sie przyzwyczaic nie majac czym depnac.

Kh to nie turbo turbo bylo wymieniane 40 tys. km temu, wiec jest ok.
Wczesniej auto strasznie kopcilo na dodatek...ale to nie wina raczej wtryskow tylko peknietego wezyka,

No nic Daniels to wpadaj szybko do mnie :) pojedziemy pozwiedzac :)

Zapisane
saat Mężczyzna
;]]
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Toruń
Samochód: 03 asz

« Odpowiedz #12 - Niedziela, 24.05.2009, 12:09:48 - NIEPRZECZYTANA »

wlasnie panowie , na lotnisku Miras mnie hamowal i stwierdzil walnieta przeplywke teraz mam pytanie jakiej firmy przeplywke polecacie bo sie zupelnie nie znam i nie chce kupywac czegos co pojezdzi miesiac na moim aucie, moj silnik agr+
Zapisane

Niej jezdzij szybciej niz twoj aniol stroz potrafi latac ...
marcinenergy Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Bydgoszcz
Samochód: Leon TS '03, 1.9 TDI ARL ~150KM (169KM/343Nm)

« Odpowiedz #13 - Niedziela, 24.05.2009, 13:35:32 - NIEPRZECZYTANA »

saat wydaje mi się że najlepiej taką jak masz ori zamontowaną czyli pierburg lub bosch. Sprawdź dokładnie co masz tam :) i sprawdź czy masz w całości czy możesz sam wkład wymienić. A najlepiej na początek zrób tak jak rozmawialiśmy.
Pozdrawiam
Zapisane

daniels81
Gość



« Odpowiedz #14 - Niedziela, 24.05.2009, 18:56:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: saat
wlasnie panowie , na lotnisku Miras mnie hamowal i stwierdzil walnieta przeplywke teraz mam pytanie jakiej firmy przeplywke polecacie bo sie zupelnie nie znam i nie chce kupywac czegos co pojezdzi miesiac na moim aucie, moj silnik agr+
podaj mi numer tej przepływki to Ci powiem jaka firma...pamiętaj że są zamiennika dobre i takie których lepiej nie wsadzać do auta...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Przepływka
Skocz do: