+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » światła pozycyjne
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: światła pozycyjne  (Przeczytany 23801 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Shizo
Gość



« Odpowiedz #15 - Czwartek, 20.10.2005, 11:36:21 - NIEPRZECZYTANA »

Ale o co chodzi? Demokracja jest czy nie? Wyzwałem kogoś czy co? Skupmy się raczej na technicznej stronie problemów albo na ortografach, które niektórzy niemiłosiernie rozpowszechniają, a po"h"amować to ja się potrafię sam.
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #16 - Czwartek, 20.10.2005, 13:04:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
Ale o co chodzi? Demokracja jest czy nie? Wyzwałem kogoś czy co?

napisałeś 2 raczej nie kultularne posty,
demokracja w Polsce podobno jest, tutaj na pewno nie  8) ( i mylisz demokrację z wolnością słowa)
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Gizmo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk/Żukowo
Samochód: Leon ST FR 2018

« Odpowiedz #17 - Czwartek, 20.10.2005, 14:22:19 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Jobski"
PS masz już pierwszą żółtą kateczkę za tony swoich wypowiedzi, przychamuj albo odpoczniesz na chwilę od klawiatury

 :ok:  Jobski kultura musi byc, narazie nie autuj kolegi moze sie uspokoi i polozy wlos po sobie  
a co do awaryjnosci seata nie mam zadnych uwag i pomimo ze od roku walcze z termostatem nie poddam sie i  zwycieze w koncu. a kolega niech  sprzeda seata i kupi sobie skode odpowiednia rocznikiem czyli gdzies kolo felicji i zycze powodzenia w wiecznej walce z serisami
Zapisane

Była:Cordoba 1.4 AEX, małe, ciche, szybkieeee...
Jest: Toledo 1.6 SR AKL duże, ciche, a czy szybkie... się okaże
Jest też: Leon ST FR
MlodY01
Gość



« Odpowiedz #18 - Czwartek, 20.10.2005, 15:02:45 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"

2. To był błąd nawet w Trabantach i maluchach tyle się nie psuje co w Seatach - swoją drogą jak hiszpanie potrafia spieprzyć niemiecką technologię VW, niech lepiej biorą przykład z Czechów i ich Skody  :!:
3. Bądź spokojny zostawiam żarówki bo w tym moim gracie w każdej chwili moze coś się zepsuć i faktycznie mogą się przydać
  No jak sie kupuje szrota to czemu sie dziwisz :?:  Pisales gdzies ze poza tym urzekł Cie kolor.. Zawsze mozesz sprzedac i kupic co innego.  Pozdrawiam
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #19 - Czwartek, 20.10.2005, 15:37:15 - NIEPRZECZYTANA »

Ale się gorąco zrobiło w tym temacie. :oops:
Co do tych postojówek jobskiego - to święta racja z tym obrysem. jadąc do i  z Proszowic koło Krakowa, można zauważyć , że dużo jeździ "ślepych" ( tak jakby nad tą wioską panowało jakieś fatum ) z lampą na jedną stronę ( jedni na prawą inni na lewą ).
Najgorsze jak kiedyś jakiś TIRowiec potraktuje ich swoim LONGstarem jak pojazd jednośladowy.
Wydaje mi się , że chyba raczej nie robili samochodów, w których nie świeciły w duecie postojowe z mijania.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #20 - Czwartek, 20.10.2005, 19:39:36 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Gizmo"
OK Jobski kultura musi byc, narazie nie autuj kolegi moze sie uspokoi i polozy wlos po sobie

dlatego ma dopiero 1 żółtą, tytaj jest kilka poziomów ostrzeżeń a nie tak jak na AC odrazu ban
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Shizo
Gość



« Odpowiedz #21 - Czwartek, 20.10.2005, 21:35:55 - NIEPRZECZYTANA »

mam lepszy pomysł zamiast sprzedać zostawie gdzieś na poboczu bez świateł i poczekam na TIR-a
Co Wy tacy nerwowi wszyscy? Nawet gdybym miał skrajnie głupie i nietrafne poglądy to co z tego? Przecież nikogo nie zmuszam żeby mnie popierał. Każdy średnio inteligentny człowiek jak sobie poczyta ten wątek to trafne wnioski wyciągnie i nikt przeze mnie nie zginie!
Swoją drogą: ban to co szubienica?
Zapisane
Morgan
Gość



« Odpowiedz #22 - Czwartek, 20.10.2005, 22:32:03 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
nikt przeze mnie nie zginie!



Miejmy nadzieje...
Zapisane
Progressive Mężczyzna
>>>Auto Emocion<<<
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Koszalin
Samochód: Seat Ibiza 6L 1.4 TDI 80 KM 2006

« Odpowiedz #23 - Środa, 06.01.2016, 17:44:23 - NIEPRZECZYTANA »

Witam wszystkich mam pytanko odnośnie świateł pozycyjnych tylnych wie ktoś jak najłatwiej wymienić żarówkę w tych światłach ? Chodzi mi o jakąś dobrą poradę jak to zrobić w sensie zdjąć maskownicę na klapie bagażnika chodzi o prawą stronę.
Zapisane

KYS Mężczyzna
~ KYS ~ ?
Moderator

Offline Offline



Skąd: Warszawa / Julianów
Samochód: był -> Seat Ibiza TDI (6L)

« Odpowiedz #24 - Środa, 06.01.2016, 19:03:03 - NIEPRZECZYTANA »

Witam wszystkich mam pytanko odnośnie świateł pozycyjnych tylnych wie ktoś jak najłatwiej wymienić żarówkę w tych światłach ? Chodzi mi o jakąś dobrą poradę jak to zrobić w sensie zdjąć maskownicę na klapie bagażnika chodzi o prawą stronę.
Trzeba zdjąć maskownice, rozłączyć wtyczkę, wykręcić śruby trzymające lampę i wyjąć lampę.
Jak lampa będzie wyjęta trzeba zmienić żarówkę i wszystko zmontować w odwrotnej kolejności nie zapominając o podłączeniu wtyczki.
Zapisane

:tazior:   ASZ + FJW = TDI  :los:
Progressive Mężczyzna
>>>Auto Emocion<<<
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Koszalin
Samochód: Seat Ibiza 6L 1.4 TDI 80 KM 2006

« Odpowiedz #25 - Środa, 06.01.2016, 19:18:51 - NIEPRZECZYTANA »

Rozumiem dzięki bardzo. Jeszcze pytanie odnośnie żarówek:




Tylne światła na klapie bagażnikowej czyli na tym obrazku "dolne", bo chodzi mi głównie o prawą stronę białe to cofania, a te drugie (czerwone) to postojowe prawda ? Która żarówka wtedy powinna tam się znaleźć ? W16W czy W5W ? Bo jest przepalona i nie mogę się doczytać  :P

Zaznaczam , że chodzi tylko o te światła na bagażniku prawa strona, te zaraz obok białej lampy (cofania) to będą raczej postojówki ? Nie szukam LEDów tylko normalne. Sorry, że tak pytam, ale to moje pierwsze auto :P

« Ostatnia zmiana: Środa, 06.01.2016, 19:28:35 wysłane przez Progressive » Zapisane

KYS Mężczyzna
~ KYS ~ ?
Moderator

Offline Offline



Skąd: Warszawa / Julianów
Samochód: był -> Seat Ibiza TDI (6L)

« Odpowiedz #26 - Środa, 06.01.2016, 19:26:58 - NIEPRZECZYTANA »

Postojowe w klapie są W5W. Żarówki przy kierunkowskazach są dwuwłóknowe P21/5W (stop i postojowe).
Zapisane

:tazior:   ASZ + FJW = TDI  :los:
Progressive Mężczyzna
>>>Auto Emocion<<<
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Koszalin
Samochód: Seat Ibiza 6L 1.4 TDI 80 KM 2006

« Odpowiedz #27 - Środa, 06.01.2016, 19:29:49 - NIEPRZECZYTANA »

Podziękował bardzo KYS  :)
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » światła pozycyjne
Skocz do: