+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» magnetyzer dynamic fuell smiech test
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: magnetyzer dynamic fuell smiech test  (Przeczytany 5111 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Poniedziałek, 07.08.2006, 20:41:18 - NIEPRZECZYTANA »

wiec tak bylem teraz w sobote na zlocie w zabrzu na premierze tokio drift pod kinem i wygralem na najladniejsze auto zlotu < jakos sie udalo > ale nie o to tu chodzi jednym ze sponsorow byl maksor , miedzy innymi nagrodami dostalem magnetyzer dynamic fuell < koszt tego wynalazku to ok 580 pln > no i testuje bo co mi zalezy opinie sa rozne ale w wiekszosci negatywne i przewaznie ludzi takich jak ja ktorzy sie naczytali opini ,
wiec powiem tak zalozylem to cos dzis i testuje bo co mi zalezy jak nic nieda to pchne na allegro i po klopocie nic nietrace a przekonam sie na wlasnych doswiadczeniach czy cos to daje < mniejsze spalanie czy jakas poprawa w mocy >
z tego co tam pisze to trzeba przejechac ok 600km zeby poczuc efekt wiec zobaczymy juz niedlugo , choc i tak niepewnie podchodze do tego typu modyfikacji ale jesli mam okaze przetestowac za frii to czemu by nie
no to teraz mnie mozecie skrzyczec hehe
tak to cos  wyglada  
http://www.maksor.pl/index.php?id=df
czy dziala czy nie  jeszcze niewiem bo  dzis dopiero zalozylem  

a moze ktos z was  mial juz cos z tym doczyniania  i moze cos powiedziec na ten temat  


ja osobiscie lubie testowac na sobie   rozne badziewia  a szczegulnie za frii   :mrgreen:
Zapisane

punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 07.08.2006, 20:46:03 - NIEPRZECZYTANA »

Niezałamuj się po 600km i daj z 3 miechy na adaptacje namagnesowania, zanim puścisz do Żyda

U mnie w pracy kolega testował : ---> TEN MODEL <---  na Alfie i jakoś sobie chwalił dynamikę silnika. Oszczedności i zysków mocy niezauważył.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #2 - Poniedziałek, 07.08.2006, 20:52:35 - NIEPRZECZYTANA »

pojezdze zobacze jak cos da to da jak nie to nic sie niedzieje wsumie    zawsze mozna pchnac dalej   moze   niebedzie tragedi  i mysle ze   firma  oferujac to w tej cenie  niemalej moze cos w tym jest  lub  robi ludzi w wala    , szkoda ze na  gwarancji wpisali nagroda bo bym to oddal  odrazu hehe  i wziol kase
Zapisane

punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #3 - Poniedziałek, 07.08.2006, 20:55:12 - NIEPRZECZYTANA »

No jak poszukasz temat z MAGNETYZERAMI - to zobaczysz ile mnie kosztowało to Ustrojstwo - musze tylko sie wziąć za to i zamontować do końca tygodnia - przedemna tydzień wojarzy.
Niech się magnesuje a kilometry robią swoje - MAGNES Z WAMI :satan:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 07.08.2006, 21:04:32 - NIEPRZECZYTANA »

mnie nic niekosztowalo  bo to byla  jedna z nagrod   , na allegro  sa rozne badziewia  po  30 pln   to zas  troszke wiecejk kosztuje  choc niekoniecznie musi cos dac  , test rozpoczety   jak zrobie ok  500km  to wezme g techa  zapne i sprawdze czy cos sie poprawilo   hehe  no i spalanie  ,  zasada  jest jedna dopuki  nieprzetestuje to sie niedowiem   i tyle
Zapisane

punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #5 - Poniedziałek, 07.08.2006, 21:07:13 - NIEPRZECZYTANA »

Jak masz możliwość - to zrób pomiar spalin przed i za jakiś czas.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #6 - Poniedziałek, 07.08.2006, 21:48:11 - NIEPRZECZYTANA »

mam  na warsztacie analizator spalin wiec moge tez to przetestowac bez problemu
Zapisane

erixon
Gość



« Odpowiedz #7 - Poniedziałek, 07.08.2006, 23:59:25 - NIEPRZECZYTANA »

przyznam, ze czekam z niecierpliwoscia co nam powiesz o tym wynalazku :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» magnetyzer dynamic fuell smiech test
Skocz do: