+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Problem z nawigacją Leon 2014 - usunąłem 1 plik
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z nawigacją Leon 2014 - usunąłem 1 plik  (Przeczytany 729 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
dominik1410
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Leon 2014 1.6 tdi

« Piątek, 28.04.2023, 07:03:35 - NIEPRZECZYTANA »

Witajcie,

mam seata Leona z 2014. Karta w nawigacji to Seat Navigation AT Europa (V4) nr 5F0.919.866.F. Czy może ma ktoś z was taką samą? To chyba mapa z 2017, a ASO mówi że 2019 albo 2020 to ostatnia jaką da się na tej nawigacji zainstalować.

Problem tkwi że nim tą wiedzę posiadłem, to kolega powiedział że na stronie seata mogę za darmo zaktualizować nawi i wysłał linka i instrukcję. Zrobiłem backup, usunąłem nie formatowałem karty, wrzuciłem nową mapę i... nie działa bo to zbyt stary system nawi mam. Chcąc wrócić do backupu omyłkowo kliknąłem usuń na jednym z plików nawi (chyba na Poland_basicwithpointaddress.smf) No i tym samym zostaje bez map. Próbowałem sam ten pliczek przeklejać z dwóch innych wersji map ale bezskutecznie :(

Proszę pomóżcie, ASO chce ode mnie 1200 zł za mapę z 2019 :(
Zapisane
stefanm37 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Samochód: Seat, 2009

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 05.08.2024, 14:00:32 - NIEPRZECZYTANA »

Skontaktuj się z serwisem Seat, aby poprosić o pomoc techniczną w przywróceniu oryginalnych map z backupu lub sprawdź fora motoryzacyjne, gdzie użytkownicy mogą udostępniać starsze wersje plików map. Możesz również spróbować znaleźć kopię pliku Poland_basicwithpointaddress.smf na forach lub grupach dedykowanych Seat Leon, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi zasobami. Unikaj płacenia wysokich cen w ASO, jeśli istnieją tańsze lub darmowe opcje naprawy problemu.
_______________________________________
https://procarte.pl/kategoria-produktow/inwertery/foxess/
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 13.08.2024, 12:27:40 wysłane przez stefanm37 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Problem z nawigacją Leon 2014 - usunąłem 1 plik
Skocz do: