+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zabudowa bagaznika IBI 2000r.
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabudowa bagaznika IBI 2000r.  (Przeczytany 40894 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #15 - Wtorek, 20.06.2006, 21:30:06 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Abdul"
Dawał rade ale jeśli Raby mowa o 300pln to naprawdę warto się zastanowić nad Hertzem

Oczywiscie ale te 300 to ja juz wydalem jakis rok temu i wtedy nie bylo wyboru.
Hertz owszem ale przydal by sie mocniejszy wzmak...
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Kobi07
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Blachownia

« Odpowiedz #16 - Środa, 21.06.2006, 08:16:37 - NIEPRZECZYTANA »

Czesc.

Sluchajcie moze zaczne od poczatku i powiem co mam, bo lekka zamotka sie wkradala i Wy mi powiedzcie czy jest sens to wogle robic...

A wiec tak DOSTALEM od kolegi wzmaka Boshamana ile czego ma nie wiem postaram sie dzisiaj po pracy sparwdzic, wiem tylko ze 4 kanaly, do tego DOSTALEM tube MacAudio 300W (wykrece glosnik i pospisuje dane bo pewnie wazne) i to mam. Wrzucilem do bagaznika i tak lezy. Gra jak gra, bass jest czysty i gleboki ale wiem ze skrzynia gra lepiej.
Ale glowny powod dla ktorego chcialby go zabudowac to to ze nie mam miejsca w bagazniku a dwa ze u mnie w pracy jak wyjezdzam to trzeba pokazac bagaznik. A tu juz roznie jeden sie spyta i pogada, drugi kaze udowodzic ze nie wywoże tego z firmy (zupelnie inna branza) sic! i tlumacz kolesiowi co i jak ehhh szkoda gadac.

Dlatego wymyslilem zeby to zabudowac i wtedy otwoeram bagaznik i mu pokazuje ze nic nie ma i niech spada etc...

Nie zamierzam wydawac zadnej dodatkowej kasy na wzmaka czy na glosnik. To co mam dostalem... Bo normalnie bym tego nie kupil  :mrgreen:

Interesuje mnie raczej taka zabudowa nie zucajaca sie w oczy joker ma fajnie ale sam napisal brak bagaznika hehe. Ja raczej oponuje za plaska podloga obita materialem pod kolor i tyle. Podniesienie podlogi jak najbardziej jest dopuszczone...
Zapisane
abdul
Klubowicz
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #17 - Środa, 21.06.2006, 12:26:33 - NIEPRZECZYTANA »

Kobi07, A jak wygląda bagażnik w Ibi?? Nie znalazłoby się troche miejsca z boku. Tam można fajnei zabudować głośnik. Troche włókna szklanego i zywicy i formujesz obudowe a potem walisz na to panel mdf. Tak Jobski ma. Tylko ze tam bym wiecej jak 25cm nie wkładał.
Zapisane

Na co dzień Mazda6 2.0 LF, w weekendy RDR Full Team, kiedyś Cordoba SX 1.6 AFT
maksimmarcin
Świeżak

Offline Offline



Skąd: RADOMSKO

« Odpowiedz #18 - Środa, 21.06.2006, 19:48:36 - NIEPRZECZYTANA »

Kobi07,  kolego to zrob tak jak ci pisałem na gg  na blache 2x mata bitumiczna koło wyjmij wyszysc tam wszystko i tez mata, kołko w ładny pokrowiec i luzem w bagazniku  na zabudowie  a i
 jak głosnik zamontujesz to wez tak mdfa podnies z 5cm do 8cm ładnie materiałem obciagnij
  no i warto by było jeszcze jakis bass reflex zamontowac nawet taki mały z 5cm  a jak bedzie potrzebny na przewozke bagaznik to koło na tylnie siedzenie no i miejsce bedziesz miał i tamci z kontroli nie beda sie czepiac .pozdrawiam moze jak bede w tym tygodniu jechał to do ciebie zajrze bajooo
Zapisane

MARCIN :)
Kobi07
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Blachownia

« Odpowiedz #19 - Czwartek, 22.06.2006, 06:27:03 - NIEPRZECZYTANA »

Hej.

Zapodam fotki juz nie dlugo z wymiarami bagaznika i wnek, oraz wzmaka i glosnika ktory mam. Wtedy pokombinujemy i albo to oleje albo pomorzecie zrobic profi... Narazie ^%&^%& stacyjka...

P.S. Super emotka  :los:  nie moglem sie powstrzymac  :los:

[ Dodano: 2006-06-23, 09:18 ]
Łokej.

Na wstepie pisze ze to co mam dostalem i nie zamierzam tego zmieniac  :mrgreen:

A wiec tak:
WZMACNIACZ Boschmann 900W 4/3/2 Channel Amp BM-PCH4480LX  
SPECIFICATIONS:
- Maximum Output: 900 watts, 4 channels
- 4 ohms MAXIMUM Output @ 0.03% THD: 160W + 160W, 290W + 290W
- 4 ohms BRIDGED Output @ 0.02% THD: 150W + 150W
- 2 ohms WRMS Output: @ 0.1% THD: 85W x 4CH
- 4 ohms WRMS Output @ 0.03% THD: 60W + 60W, 90W + 90W
- Low Pass Filter: 40Hz-150Hz
- High Pass Filter: 80Hz-1.2kHz
- Frequency Response: +1/-1 dB@ 5Hz-50kHz
- Signal To Noise Ratio: >100 dB
- Stereo Separation: >80 dB Stable Into 2 ohms Operation
- Input Sensitivity: 200mV-3V
- Input Impedance: 22k 0hms
- Operation Voltage (Negative Ground): DC 12V
- Speaker Impedance @ Stereo Driven: 4 Ohms
- Fuse Rating: 40A x 1

DIMENSIONS:

- WxHxD: 273x62x350mm

TUBA a raczej sam głośnik w tubie: MacAudio MAC KILLER 30x
-30 cm srednica,
-Belastbarkeit RMS /max. 260/520 Watt

RADIO Pioneer DEH-6800

Moj bagaznik. Wymiary robilem w miare dokladnie, aczkolwiek wneke zmierzylem spisalem a na rysunku te wymiary wygladaja co najmniej dziwnie / nie pasuja  :mrgreen: . W kazdym razie i tak jest chyba za mala zeby tam robic zabudowe zywica czy jak tam...

Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #20 - Piątek, 23.06.2006, 09:04:52 - NIEPRZECZYTANA »

Jezeli zabudowa to tylko podnoszenie podlogi. Aby wysoko nie podnosic to mozna by wywalic kolo i kupic w spraju  :ok:  ja tak zrobilem. Ale nie do konca wiadomo jako to zagra w tej wnece. Mozesz sie rozczarowac troche...
Jezeli wzmacniacz ma te 50 RMS na kanal i da sie tego sluchac to dzwi by mozna podlaczyc ale seryjne glosniki tego nie wytrzymaja i trzeba by wymieniac na mocniejsze.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #21 - Piątek, 23.06.2006, 21:14:57 - NIEPRZECZYTANA »

a ja jutro bede cos takiego robil:) mam glosnik z tuby ktora kiedys uzywalem mam tez 2 tube ktora uzywam obecnie. Mam zamiar wyciac ze sklejki plyte na cala podloge i na srodek wlozyc glosnik tzn nad kolo, zobacze jak to bedzie gralo jak bedzie w miare dobrze ladny efekt to potem wyglusze wszystko matami. teraz mam prozbe moze mi ktos podac adres jakiejs aukcji z dobrymi matami? chcem do bagarznika i na drzwi ale nie wiem jakie mam wziasc.
robie to tez z tego wzgledu ze obecna tuba (kwardatowa) zajmuje mi pol bagaznika, a tak jak bedzie trzeba gdzies jechac to jedna wyciagne a tamta bedzie grala. A jak ladnie bedzie gralo to moze i dwie beda graly, z reszta zobacze jutro jak to bedzie wszystko wygladalo:)) hehehe
Moze sie okazac ze bedzie totalna lipa:) z reszta mam pytanie czy do takich ze tak powiem extremalnych miejsc profesionalisci tez wyliczaja objetosc? i czy lepiej dac bass refleks czy nie?

zrobilem zabudowe i polke skonczylem no i bach spalilo mi sie radio (chyba).
a wiec tak odlaczylem od wzmacniacza glosniki a kable polozylem i zapomnialem o nich robilem cos tam ja patrze a tu kable sie stykali az zaczelo smierdziec (byly gorace) i wszystko bylo pieknie az do dzis jak podlanczac zaczelem:(( podlanczam sobie glosniki graja super robie glosniej i zaczynaja pierdziec tzn membrana zaczyna latac! mysle ladnie wzmacniacz szlag wczoraj trafil ale biore moja tube (ma wzmacniacz wbudowany) podlanczam bezposrednio do radia a tam to samo tzn membrana jak sie zrobi glosniej malo co nie wyleci lata! a jak dalem pauze to sie ruszala (tak jak sie by baterie podlaczylo do glosnika) wiec co najprawdopodobniej walnelo mi radio??? bo wzmacniacza mysle ze nie spalilo bo na tubie (2 wzmacniacz) chodzi tak samo. wiec mysle ze radio ale obawiam sie zeby i czasem tamten wzmacniacz nie ucierpial:(((

Teraz mam pytanie musze to jakos sprawdzic i mam radio 2 na kompakt i ma wyjscie rca ale jest maly problem nie ma wyjscia na antene tzn na pobudzacz do anteny ktory zawsze odpalam mi wzmacniacz wiec jak moge to zrobic aby on sie zalaczyl bez takiego bajeru? bo nie mam zielonego pojecia a chcem sprawdzic oba wzmacniacze bo nie wiem na jakie koszta muszie sie przygotowac!!! normalnie jakies fatum!

Jak bedzie to radio to mysle nad zakupem tego modelu JVC KD-G821 a jak wzmacniacz to jeszcze popatrze a jak to i to .... to totalna lipa

tak wyglada moj bagaznik obecnie. Dodam tylko ze nie bawem chcem go jeszcze oswietlin ladnie (bagaznik)





Na tym zdjeciu jest jeszcze stare radio:)
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #22 - Poniedziałek, 26.06.2006, 18:39:51 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "tysszek"
jest maly problem nie ma wyjscia na antene tzn na pobudzacz do anteny ktory zawsze odpalam mi wzmacniacz wiec jak moge to zrobic aby on sie zalaczyl bez takiego bajeru?

Trzeba podac +12V np. przez przelacznik i juz dziala. Wada musisz pamietac aby wylaczyc ale pewnie na dlugo sie to nie przyda wiec doraznie dziala.
Nie ma co plakac, zanies radio do elektronika niech zerknie naprawa mysle 40 - 100zl
Co to za radio? To uszkodzone.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #23 - Poniedziałek, 26.06.2006, 21:19:10 - NIEPRZECZYTANA »

heh oddam na gwarancji i zobacze co bedzie grane:) http://allegro.pl/item111060305_sklep_boschmann_najlepsza_jakosc_mp3_wma_aux_fv.html
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #24 - Poniedziałek, 26.06.2006, 21:30:24 - NIEPRZECZYTANA »

To moze za miesiadz odbierzesz... ciekawe tylko czy naprawione.
Ale nie dziwie sie ze szlak go trafil. Firma 1 klasa  :ok:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
abdul
Klubowicz
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #25 - Poniedziałek, 26.06.2006, 21:56:22 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "raby"
To moze za miesiadz odbierzesz... ciekawe tylko czy naprawione.
Ale nie dziwie sie ze szlak go trafil. Firma 1 klasa  :ok:


Niczym Dalco  :los: ;)

A wracając do tematu to kup sobie maty ATP bo za profesjonalne to trzeba pare razy więcej dać. Albo w castoramie w rolce są ponoć jakieś fajne i pewnie taniej za metr by wyszło.
Zapisane

Na co dzień Mazda6 2.0 LF, w weekendy RDR Full Team, kiedyś Cordoba SX 1.6 AFT
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #26 - Poniedziałek, 26.06.2006, 22:03:55 - NIEPRZECZYTANA »

Chyba APP one sa profesjonalne... w zakladzie montujacym Car-Audio tez sie tego uzywa.
Cytat: "Abdul"
Niczym Dalco  
Dokladnie  :ok:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #27 - Wtorek, 27.06.2006, 05:37:52 - NIEPRZECZYTANA »

heh na radio nie nazekalem nigdy gralo bardzo dobrze i sprawowalo sie bardzo dobrze i gdyby nie moja wpadka to by nic sie nie stalo:( gralo by do dzis tak jak powinno.

Mimo tak niskiej ceny radio posiada wszystkie fukcje i gra bardzo ladnie, bez zadnych zaciec przeskokow itp itd i dzwiek jakosciowo wychodzil tez b. dobrze. ogolnie nie nazekam na firme bo.... no wlasnie jestem ciekaw ile potrwa reklamacja i czy cos w ogole ona da:(
teraz jak juz pisalem zastanawiam sie nad JVC KD-G821
Zapisane

Kobi07
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Blachownia

« Odpowiedz #28 - Wtorek, 27.06.2006, 06:19:25 - NIEPRZECZYTANA »

U mnie jest taka hurtownia Semex i mata dekarska (gdzies wyczytalem ze tez sie nada) kosztuje 60zl za 15cm x 10m. Najpierw zrobimy u kumpla w feli i zobaczymy co i jak... Dzieki za info raby  :mrgreen:

JVC - hmmm moze pomysl o Pioneeier lub Alpine. Na allegro kupowalem dwa razy pionka od takiego kolesia z Gliwic. Polecam...
Zapisane
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #29 - Wtorek, 27.06.2006, 06:41:03 - NIEPRZECZYTANA »

http://allegro.pl/item110464277__profesjonalne_maty_wygluszajace_app_.html a cos takiego? albo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111555669
albo dodatkowo do uszczelnienia http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111602864
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zabudowa bagaznika IBI 2000r.
Skocz do: