+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Pielęgnacja auta» Wnętrze» Plastikowa szybka zegarów- plamy.
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plastikowa szybka zegarów- plamy.  (Przeczytany 7862 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Matys11 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza 2009 1.4 TDI

« Niedziela, 19.03.2017, 15:53:11 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem Seata Ibizy 2009 r. 1.4 TDI. Nie znalazłem odpowiedzi na mój problem na forum, tak więc zakładam nowy temat, mam nadzieję, że w dobrym dziale, jeśli nie to z góry przepraszam.
Gdy go kupowałem pogoda nie była najlepsza i padał deszcz. Na szybce zegarów zauważyłem plamy, takie jakby od kropel deszczu, pomyslałem, że to nic takiego i wyczyszcze to w domu. Gdy byłem już na miejscu postanowiłem wytrzeć to delikatna szmatką lekko zmoczoną, ale nic to nie dało.
Plamki te wyglądają na matowe, tak jakby były "wypalone". Poprzedni właściciel czyścił auto plakiem i być może na zegary tez poleciało i w reakcji z woda powstało takie coś. Macie może jakiś pomysł jak temu zaradzić? Myślałem nad wypolerowaniem tego pasta "sonax" niby jest też do plastików, co o tym myslicie? Szukałem też takiej szybki, ale znalazłem jedynie całe liczniki. Dołączam zdjęcia jak to wygląda.

Z góry dziękuje za pomoc.
Zapisane
Leonardo3 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: GOLF 2012

« Odpowiedz #1 - Środa, 26.07.2023, 08:36:43 - NIEPRZECZYTANA »

Udało się coś z tym zrobić? Nie wiem, czy ogólnie jest na to sposób, może polerowanie by pomogło, ale trzeba uważać też, żeby nie porysować
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Pielęgnacja auta» Wnętrze» Plastikowa szybka zegarów- plamy.
Skocz do: