Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana siły wspomagania przez VCDS - Ibiza Cupra TDI 6L  (Przeczytany 2983 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bud99 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza Cupra TDI 6L

« Poniedziałek, 30.01.2017, 21:24:46 - NIEPRZECZYTANA »

Witam wszystkich serdecznie !

Panowie problem wygląda tak. Jestem świeżym posiadaczem Cupry TDI 6L. Mam wrażenie ze poprzedni właściciel coś namotał przez złącze diagnostyczne z siłą wspomagania. Jest jak dla mnie dużo za mocne. W fieście matki nawet chodzi ciężej i przy tym zdecydowanie pewniej. Czy ktoś ma może taka Cuprę albo benzynowa i może ma VCDSa i mógłby zczytać jakie ma kodowanie w sekcji 44 - Sterring Assist albo czy ktoś zna lub wie skąd wziąć takie kodowania i może podpowiedzieć. Jak ktoś nie ma VCDSa mogę podjechać w Wawie czy okolicach i zczytać. Błagam o pomoc bo autentycznie lekka załamka nie da się za*ierdzielać bo jest to na prawdę niebezpieczne. Koła kręcą się tak jakby stały na lodowisku. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 30.01.2017, 21:26:43 wysłane przez bud99 » Zapisane
Marian Mężczyzna
Jam Vario't
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: WML
Samochód: Vario '01

« Odpowiedz #1 - Sobota, 04.02.2017, 22:36:58 - NIEPRZECZYTANA »

Jak rozumiem masz vcds, to wpisz numer swojego sterownika i jakie masz kodowanie. Po numerze sterownika chyba coś znajdę
Zapisane

Tam gdzie kończą się pomysły, ja zaczynam tworzyć
bud99 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza Cupra TDI 6L

« Odpowiedz #2 - Środa, 08.02.2017, 10:59:39 - NIEPRZECZYTANA »

Cytuj
Jak rozumiem masz vcds, to wpisz numer swojego sterownika i jakie masz kodowanie. Po numerze sterownika chyba coś znajdę

A wiec mam tak:
VAG number: 6Q0 423 156 AB   
Component: LenkhilfeTRW V270
Soft Coding: 10181 jest lepiej -ciezej - niż pierwotnie było bo było 10131, ale to nadal nie to co w fiecie matki na oponach w rozmiarze 175 :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» Zmiana siły wspomagania przez VCDS - Ibiza Cupra TDI 6L
Skocz do: