+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Ibiza 6k2 FL | problem ze zderzakiem
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ibiza 6k2 FL | problem ze zderzakiem  (Przeczytany 3047 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Rudy102PL Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza 6k2 FL 1.9 TDI

« Sobota, 05.11.2016, 08:29:15 - NIEPRZECZYTANA »

Witam wszystkich. Nabyłem Ize 2000r 1.9 TDI .Nigdy nie pałałem miłością do tyh autek ale.. pokochałem ją :wub: Z przodu potrzebuje dużo miłości i moje pytanie brzmi. Dostanę gdziekolwiek jeszcze grill i zderzak z Cupry 6k2? Albo czy jest szansa przełożyć zderzak z 6l tylko czy z belka czy bez no i jak bardzo duży nakład pracy i włókna szklanego będę musiał włożyć? ;D z góry dzięki za pomoc!


PS: Wymiana zderzaka z reflektorami możliwa jak najbardziej
Zapisane
Venom Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków/Oleśnica
Samochód: Seat Ibiza, 2000, 1.9TDI AGR

« Odpowiedz #1 - Sobota, 05.11.2016, 10:42:45 - NIEPRZECZYTANA »

musisz szukać ale nie będzie to tani nabytek jeśli chodzi o cupre 6k2.

Z ciekawość sobie sprawdziłem i jest jeden na aledrogo za 1500zł LOL :D

http://allegro.pl/zderzak-przod-seat-ibiza-cupra-top-sport-kompletny-i6585228890.html#thumb/3

Szczerze te zderzaki nie więcej niż 500-600 zł kosztowały także właściciel tego z aukcji chyba liczy na wariata.
Za normalny zapłacisz pewnie 200 max 300zł. Nie wiem czy jest sens inwestować bo zderzak mocy nie zwiększy :P  a dodatkowo jet on jako jeden element i krawężników nie lubi :P. Przy oryginalnym masz dokładkę którą zawsze możesz wymienić.

Samo ściągniecie zderzaka jest trywialnie proste  to zaledwie 4 śruby:

http://forum.samnaprawiam.com/nadwozie-zdejmowanie-zderzaka-seat-ibiza-cordoba-99-02-vt911.htm

Przekładka zderzaka z 6l? bez ciecia nie podejdzie ale i tak górną cześć musisz mieć od oryginalnego:



Kratki lampy z 6l do 6k2 nie da rady 6l to już całkiem inny samochód na nowym podwoziu.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Ibiza 6k2 FL | problem ze zderzakiem
Skocz do: