+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Bezpłatne badania....
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bezpłatne badania....  (Przeczytany 8046 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Piątek, 05.05.2006, 20:34:53 - NIEPRZECZYTANA »

Od czasu do czasu w niektórych miastach, są akcje bezpłatnych badań samochodów.
Jeśli jest taka akcja w Twoim mieście - daj o tym znać innym.


KRAKÓW

Wjeżdżając na Rondo Mateczny od strony ul.Kalwaryjskiej, pewna pani rozdaje ulotki a w nich między innymi:

"Sprawdź Bezpłatnie auto na linii Diagnostycznej"

oferta ważna z ulotką do dn. 31.07.2006



Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #1 - Piątek, 05.05.2006, 20:47:51 - NIEPRZECZYTANA »

Chcąc, niechcąc zawsze za darmoszkę, mozesz się dowiedzieć co wartałoby z aucie naprawić. Patrząc po adresie i mapce, to stara firma GUMIX - jutro będę w okolicach bo mam tam niedaleko mechanika ( wymieniam filtr paliwa i ma mi powiedzieć co potencjalnie jest jeszcze do roboty na przyszłość ), to po nim podjadę na darmowy przegląd i dodamy ułamki - a ciekawi mnie moja zbierzność - więc zobaczymy.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #2 - Piątek, 05.05.2006, 20:55:07 - NIEPRZECZYTANA »

Turtlexa - do polerki......... :satan:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #3 - Piątek, 05.05.2006, 21:17:46 - NIEPRZECZYTANA »

mysle ze takie akcje sa tylko poto by zyskac nowych klijentow   i czemu by nieskorzystac z  oferty jesli jest taka  mozliwosc  i to za darmoche  ,
tez kiedys bylem na takiej akcji ktora trwala caly rok u mnie w miescie nazywalo sie to przed ,, przeglad ,,ktory byl darmowy  i kazdy mogl wjechac i zbadac auto  tyle ze dwa tygodnie  przed uplywem terminu  badan  w dowodzie  ale duzo ludzi z tego co wiem  kozystalo z tej oferty  ,
no to tyle  by bylo
aha i piszcie na temat
Zapisane

Valgaar Mężczyzna
Animator :-)
Moderator
Offline Offline



Skąd: Śląsk

« Odpowiedz #4 - Piątek, 05.05.2006, 21:21:05 - NIEPRZECZYTANA »

a to ciekawe... ja na swojej stacji diagnostycznej mam coś takiego , że jeśli robie u nich przeglądy to w każdej chwili mogę sobie przejechać autkiem przez "ścieżkę zdrowia" za darmochę. i to słyszałem od znajomych , że na stacjiach kontroli 2 innych firm tez jest taka opcja. może coś takieog istnieje a poprostu ludze o tym nie wiedzą.... warto się popytać u siebie.
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #5 - Piątek, 05.05.2006, 21:27:59 - NIEPRZECZYTANA »

Ja ostatnie 2 lata robie przeglady w ASO w lublinie. Po znajomosci robia mi sciezke za darmo  :mrgreen:  a zawsze jakis gratis w cenie przegladu jest (koszulki na siedzenia, klucze, talon na paliwo, myjnia).
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #6 - Piątek, 05.05.2006, 22:09:27 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Miro"
W mojej zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej gratis tez dostaje,nie czepiają sie zbytnio gdy jest coś "nie tak"

No wlasnie - stuningowanym samochodem ciezej przejsc badanie techniczne (diody i lampy w moim przypadku) a po znajomosci sie da  :hmm:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #7 - Piątek, 05.05.2006, 22:45:38 - NIEPRZECZYTANA »

jak sie chce i sie da  to sie przejdzie   , wiem z doswiadczenia  ale to nie  to miejsce by o tym mowic
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #8 - Piątek, 05.05.2006, 23:21:47 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "joker"
jak sie chce i sie da to sie przejdzie

Kiedys robilem przeglad w pewnej firmie i oni sami sie upominali i nawet samochodu nie chceili ogladac. Ale to nie na tym polega! Lepiej niech sprawdza hamulce i zawieszenie oroz co najwazniejsze a nie czepiaja sie pierdulek.
PS. Moze by ten temat jednak przeniesc?
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #9 - Sobota, 06.05.2006, 07:14:27 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Miro"
Cytat: "joker"
jak sie chce i sie da  to sie przejdzie   , wiem z doswiadczenia  ale to nie  to miejsce by o tym mowic
No to gdzie mamy o tym mówić? Może przenieście temat do działu "Pogaduchy" i tam będzie większy luzik...

wiersz niechodzi mi o ciebie , chodzilo mi o prezenty   ktore trzeba dawac by auto  po tuningu przeszlo  przeglad  , ale o takich sprawach lepiej nierozmawiac i tyle
jak chcecie to temat mozna przeniesc  , moze  niech sie wypowie  osoba ktora zalozyla ten temat
Zapisane

abdul
Klubowicz
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #10 - Sobota, 06.05.2006, 10:10:49 - NIEPRZECZYTANA »

A o jakich przeglądach jest mowa w tym temacie?? Bo z tego co wiem to zawieszenie, hamulce, zbieżność (ale taka poglądowa) i inne kwestie związane z bezpieczeństwem każda stacja diagnostyczna w Polsce robi za darmo, więc jeśli o taki przegląd chodzi to wyłącznie ulotka taka ma forme reklamy :)
Zapisane

Na co dzień Mazda6 2.0 LF, w weekendy RDR Full Team, kiedyś Cordoba SX 1.6 AFT
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #11 - Sobota, 06.05.2006, 10:17:14 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Abdul"
Bo z tego co wiem to zawieszenie, hamulce, zbieżność (ale taka poglądowa) i inne kwestie związane z bezpieczeństwem każda stacja diagnostyczna w Polsce robi za darmo

Kazda stacja robi za darmo? To moge sobie pojechac w kazdej chwili i mi sciezke przejada za free ?
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
4th_horseman
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Ibiza 1.4 AEX '97

« Odpowiedz #12 - Sobota, 06.05.2006, 10:30:00 - NIEPRZECZYTANA »

taaa,
ale nie tam gdzie ja mieszkam. mam w poblizu dwie, ktore robia przeglady. w jednej sprawdzenie zawieszenia na szarpaku to koszt 10 zl, a na drugiej za sprawdzenie przodu auta (zawieszenie, luzy, amorki, itd) chcieli 25zl.

[ Dodano: 2006-05-06, 11:32 ]
i tez chodzilo o wzgledy bezpieczenstwa bo powiedzialem ze mam bicie na kierownicy. tak wiec chyba nie wszystkie stacje slyszaly o tym, skadinad zacnym, zwyczaju :mrgreen:
Zapisane

'With the four horsemen ride...'
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #13 - Sobota, 06.05.2006, 15:40:46 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "joker"
Cytat: "Miro"
Cytat: "joker"
jak sie chce i sie da  to sie przejdzie   , wiem z doswiadczenia  ale to nie  to miejsce by o tym mowic
No to gdzie mamy o tym mówić? Może przenieście temat do działu "Pogaduchy" i tam będzie większy luzik...



wiersz niechodzi mi o ciebie , chodzilo mi o prezenty   ktore trzeba dawac by auto  po tuningu przeszlo  przeglad  , ale o takich sprawach lepiej nierozmawiac i tyle
jak chcecie to temat mozna przeniesc  , moze  niech sie wypowie  osoba ktora zalozyla ten temat


No to zróbmy tak:

Mój temat zostawcie jak jest - tylko pierwszy jego post a resztę przenieście na nowy temat:

"Przeglądy Diagnostyczne" w kategorii POGADUCHY
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Bezpłatne badania....
Skocz do: