Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: jak podłączyć alarm pod centralny zamek w Ibizie 98r.  (Przeczytany 40059 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Mad_Maxs Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Legnica
Samochód: Seat Toledo 2 1.8 Signo

« Odpowiedz #45 - Sobota, 21.08.2010, 12:18:12 - NIEPRZECZYTANA »

no właśnie wołałbym uniknąć prowizorki, chociaż szukać przewodów od kierunków mi się nie chce, więc wepnę się we włącznik awaryjnych :) myślałem jeszcze żeby rozwinąć to i podpiąć też mijania :D zawsze to jakieś urozmaicenie :)

fabryczny alarm owszem sterował kierunkami, ale uzbrojenie go moim pilotem tego nie wyzwala (brak sygnalizowania przy zamknięciu z kluczyka, a tak to jest rozpoznawane :) ) sama centralka ma wyjście na kierunki i trąbkę :) więc pozostaje kombinowanie z szukaniem kabli od syreny alarmu :) problem w fabrycznie montowanych alarmach jest taki że ulokowane są tak, żeby trzeba było rozebrać połowę auta żeby do nich dojść :)

ale jakby było zbyt łatwo to by nie było zabawy :)

pozdro :)

//EDIT

Sterowanie kierunkami zrobione :) syrenke jeszcze musze dokupić, bo nie chce mi się wpinać w oryginalną. Schemacik wrzuce w wolnej chwili w instrukcje :)

Czy ktoś próbował podpinać sygnał wyjścia na "domykanie szyb" bezpośrednio pod siłownik szyby? w moim przypadku przez 21s. podawany jest tam ciągły sygnał, a więc teoretycznie wystarczyło by się wpiąć w odpowiedni przewód a szyby magicznie polecą do góry same przy zamknięciu z pilota :)

Jeżeli ktoś już takie cudo robił, prosiłbym o podzielenie sie doświadczeniem :)
« Ostatnia zmiana: Sobota, 21.08.2010, 20:59:09 wysłane przez Mad_Maxs » Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Alarmy, Piloty, Centralne zamki» jak podłączyć alarm pod centralny zamek w Ibizie 98r.
Skocz do: