Ankieta
Pytanie: Co sądzisz o LEDomani ???  (Głosowanie skończone: Wtorek, 28.03.2006, 15:58:45)
Dobra sprawa - same pozytywy za tym stoją - 14 (48.3%)
Wolę standartowe żarówki/weczki - 5 (17.2%)
A co to jest ??? - 1 (3.4%)
Z zaciekawieniem będę śledził temat - 9 (31%)
Punchoo na Moderatora ( tego tematu )...forum - 0 (0%)
Głosów w sumie: 17

Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LEDomania - czyli rezygnujemy z żarówek.  (Przeczytany 326161 razy)
0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.
carloos Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wielkopolskie
Samochód: Ibiza 1.8 ABS

« Odpowiedz #225 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:32:29 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: raby
1 dioda daje teraz efekt stroboskopu, czyli to juz chyba koniec...
ale swiecila ladnie :-X

U mnie to samo od jakiś 4 miesiecy jedna mruga;/ I jakos nie moge sie zebrac z wymianą....
Zapisane

Dagon Mężczyzna
Off Road
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Szczecin-Goleniów
Samochód: Gwiazda 3.0 + poszukiwany GR

« Odpowiedz #226 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:33:01 - NIEPRZECZYTANA »

nie zebym sie chwalil ale ja postojowki w corbolocie na diodach mialem jakos od 2005-2006, jeszcze mi je wujaszek z niemiec przywozil i swieca do tej pory w podswietleniu tablicy
Zapisane

E-300 Edition By Rico In Progress
Cordi By Dagon
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #227 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:36:27 - NIEPRZECZYTANA »

Wiesz postojówka z 2005 - a z 2008 - to wielka różnica, to Wielki Krok dla Ludzkości.
Twoja pewnie działa ale prawie nie świeci - nasze palą się częściej - ale oświetlają ziemię poniżej zderzaka ;D
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Dagon Mężczyzna
Off Road
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Szczecin-Goleniów
Samochód: Gwiazda 3.0 + poszukiwany GR

« Odpowiedz #228 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:39:34 - NIEPRZECZYTANA »

punchoo, powiem Ci ze jak zalozylem te diody do postojowek to w nocy do garazu moglem wjezdzac, wiec narzekac na swiecenie nie moge
Zapisane

E-300 Edition By Rico In Progress
Cordi By Dagon
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #229 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:42:49 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Dagon
i swieca do tej pory w podswietleniu tablicy

Tyłem wjeżdżasz ???  :o  :rotfl:  ;)
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Dagon Mężczyzna
Off Road
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Szczecin-Goleniów
Samochód: Gwiazda 3.0 + poszukiwany GR

« Odpowiedz #230 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:48:14 - NIEPRZECZYTANA »

punchoo, najpierw mialem je w postojowkach
Cytuj
powiem Ci ze jak zalozylem te diody do postojowek to w nocy do garazu moglem wjezdzac
a jak zalozylem ae to przelozylem diody do podswietlenia tablicy
Zapisane

E-300 Edition By Rico In Progress
Cordi By Dagon
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #231 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:49:36 - NIEPRZECZYTANA »

Wiesz postojówka z 2005 - a z 2008 - to wielka różnica, to Wielki Krok dla Ludzkości.
Twoja pewnie działa ale prawie nie świeci - nasze palą się częściej - ale oświetlają ziemię poniżej zderzaka ;D
no swieca mocno ale rok to nie za malo na ledy? :o
Cytat: Dagon
nie zebym sie chwalil ale ja postojowki w corbolocie na diodach mialem jakos od 2005-2006, jeszcze mi je wujaszek z niemiec przywozil i swieca do tej pory w podswietleniu tablicy
no to pokaaa :-X
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Dagon Mężczyzna
Off Road
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Szczecin-Goleniów
Samochód: Gwiazda 3.0 + poszukiwany GR

« Odpowiedz #232 - Poniedziałek, 06.04.2009, 19:52:48 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: raby
no to pokaaa 
loozik wrzuce fotosa niedlugo jak nie zapomne
Zapisane

E-300 Edition By Rico In Progress
Cordi By Dagon
Jakobe Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: pomorskie
Samochód: Ibiza 6K AFN++

« Odpowiedz #233 - Poniedziałek, 06.04.2009, 20:38:02 - NIEPRZECZYTANA »

Ja mam pytania do tych co wkładali słynną listwe diodową do podświetlenia zegarów, otóż zamontowałem u siebie kolor niebieski, fajnie wygląda, ale jest strasznie oczojeb... w dzień super, pod wieczór fajnie, ale w nocy źle, twarz świeci mi się na niebiesko i wnętrze też :|

Czy wy też tak macie?

Czy można to jakoś inaczej rozwiązać? Nie wiem może jakaś folia niebieska, albo coś.

Pozdro
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #234 - Poniedziałek, 06.04.2009, 20:52:51 - NIEPRZECZYTANA »

A może by tak sobie po lewej przyciemnić potencjometrem ?
Moja listwa ma już wieki - i nawet w najjaśniejszym momencie - świeci w nocy dość słabo - na tyle - że nie wali po oczach (dając fajny efekt) ale nie doświetla temp i paliwa.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Jakobe Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: pomorskie
Samochód: Ibiza 6K AFN++

« Odpowiedz #235 - Poniedziałek, 06.04.2009, 22:03:05 - NIEPRZECZYTANA »

A może by tak sobie po lewej przyciemnić potencjometrem ?
Moja listwa ma już wieki - i nawet w najjaśniejszym momencie - świeci w nocy dość słabo - na tyle - że nie wali po oczach (dając fajny efekt) ale nie doświetla temp i paliwa.

Nie no jak przyciemnie to prawie nie widać elektronicznego licznika i zegarka, i wszystko mi przygasa i jest beznadzieja, mi generalnie ładnie doświetla nawet wskaźniki temp i paliwa, wskazówki też fajnie się zaczęły na czerwono/pomarańczowo świecić, ale jak dla mnie za mocno to wali, myślałem że trzeba dać jeszcze jakaś folię może, ale nic wrócę chyba do żaróweczek.

Dzięki
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #236 - Wtorek, 07.04.2009, 05:50:35 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Jakobe
mi generalnie ładnie doświetla nawet wskaźniki temp i paliwa
pokaż zdjecie :-X
Zapisane
Rene Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: Skoda Octavia II 2.0 FSi

« Odpowiedz #237 - Wtorek, 07.04.2009, 07:08:31 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Jakobe
Nie no jak przyciemnie to prawie nie widać elektronicznego licznika i zegarka, i wszystko mi przygasa i jest beznadzieja, mi generalnie ładnie doświetla nawet wskaźniki temp i paliwa, wskazówki też fajnie się zaczęły na czerwono/pomarańczowo świecić, ale jak dla mnie za mocno to wali, myślałem że trzeba dać jeszcze jakaś folię może, ale nic wrócę chyba do żaróweczek.

Dzięki
Nie kumam. Masz tylko dwa poziomy regulacji? Za jasny i za ciemny? Przecież regulacja natężenia podświetlenia jest płynna.
Zapisane

Skoda Octavia II 2.0 FSi Elegance

Jakobe Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: pomorskie
Samochód: Ibiza 6K AFN++

« Odpowiedz #238 - Wtorek, 07.04.2009, 07:35:58 - NIEPRZECZYTANA »

Daniels, na fotce to nie widać efektu, wiadomo że trochę słabiej doświetla te wskaźniki niż zegary główne, ale dobrze to wygląda.

Rene, mam płynną, ale żeby te diody nie waliły to muszę regulację dać na minimum czyli wszystko praktycznie gaśnie a diody się świecą (oczywiście dużo słabiej)

Najlepiej by było jakby można było kupić taką folie jak fabryczna czerwona co nadaje kolor zegarom, tylko że niebieską, wtedy 2 standardowe żaróweczki, niebieska folia i powinno być ok.
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #239 - Wtorek, 07.04.2009, 14:24:40 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Jakobe
Daniels, na fotce to nie widać efektu, wiadomo że trochę słabiej doświetla te wskaźniki niż zegary główne, ale dobrze to wygląda.
pytam bo ja wróciłem do ori podświetlenia, nie doświetlało mi zegarów paliwa li temperatury cieczy...na indiglo bym sie zdecydował ale szkoda mi obecnych srebrnych ori tarcz...swoją drogą jeszcze nie widziałem żeby u kogoś te dodatkowe zegary paliwa itd były dobrze doświetlone..
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » LEDomania - czyli rezygnujemy z żarówek.
Skocz do: