+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Xenon
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Xenon  (Przeczytany 208141 razy)
0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.
Kozak Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wroclaw
Samochód: Skoda Rapid Spaceback 1.2tsi, BMW E46 320D@mirass touring

« Odpowiedz #315 - Piątek, 08.01.2010, 08:23:27 - NIEPRZECZYTANA »

no ja mam na regulacji na II ustawione, jak dam na I to sa za wysoko troche, na miescie jezdze na II lub nawet na III, na trasie daje na I i jest ok. jak mialem zwykle H7 to mi nikt nie mrygnal ze za wysoko, ale jak stanalem za kims, to widzialem cale wnetrze auta przede mna :D teraz juz tak nie daja mocno w gore.
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #316 - Piątek, 08.01.2010, 13:04:55 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Spiders
Śmigałeś w ori lampach na xenonie, i waliło Cie, czy komuś wali po oczach . ;) Tak samo jak mnie :)  :rotfl:
ale zmienilem podejscie...
teraz tez staram sie nie oslepiac ludzi i w miescie zdejmuje na 1 a pod gorki nie cisne na max aby przod sie nie podnosil
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Spiders Mężczyzna
Administrator

Offline Offline



Skąd: Sulejówek
Samochód: Toledo '01 1.9 TDI AHF / O2 FL

« Odpowiedz #317 - Piątek, 08.01.2010, 15:41:22 - NIEPRZECZYTANA »

acha...... A to chwali Ci się chwali  :ok:  :pub: Jak już się po ogarniam z wydatkami to tez sobie takie strzelę.
Zapisane

Komputer jest tak mądry jak osoba która na nim pracuje ... 



zobacz Toledo by spiders
k1nd3r Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Aleksandrów Kujawski (Kuj-Pom)
Samochód: Cordoba Coupe 1 FL , 2000r , 1.9 TDI (110 KM)

« Odpowiedz #318 - Niedziela, 18.07.2010, 20:28:55 - NIEPRZECZYTANA »

Czytałem temat i wiem ze mam wybrać przetwornice cyfrowe no ale i tak mam problem tyle tego jest :(, zależy mi również na przetwornicach Slim by były małe. Dużo używam CB radia i nie chce by mi zrobiły szumofona i podobno cyfrowe nie robią zakłóceń, znalazłem 2 zestawy jedne za 350 zł inne za 220 te i te slimy i cyfrowe i teraz nie wiem które wybrać :( nie chciałbym przepłacić bezsensu i teraz mam prośbę bardzo bym był wdzięczny o pomoc w wyborze bo widzę ze niektóre osoby już przerabiały zakładanie xenonów a ja w tym po prostu ciemny jestem dodam ze mam h7 u siebie

Znalazłem takie 2 zestawy :
- http://allegro.pl/item1104257714_cyfrowy_zestaw_xenonowy_h1_h3_h4_h7_slim_wroclaw.html
- http://allegro.pl/item1115073842_zestaw_h7_super_slim_hid_ksenon_xenon_cyfrowy_gw12.html

Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #319 - Poniedziałek, 19.07.2010, 08:24:48 - NIEPRZECZYTANA »

Ja bym bral tylko z metalowym osadzeniem palnika... I to tu jest spora roznica w cenie. Za same palniki placilem 200.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Kozak Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wroclaw
Samochód: Skoda Rapid Spaceback 1.2tsi, BMW E46 320D@mirass touring

« Odpowiedz #320 - Poniedziałek, 19.07.2010, 10:55:22 - NIEPRZECZYTANA »

Mam z plastikowym osadzeniem palnika, jezdze tak juz 2 lata i nic sie nie dzieje, skoro nie widac roznicy to po co przeplacac ?  ;D

Napisano: Poniedziałek, 19.07.2010, 11:54:07


Cytat: raby
I to tu jest spora roznica w cenie

i chyba tylko tym sie roznia...
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #321 - Poniedziałek, 19.07.2010, 11:00:20 - NIEPRZECZYTANA »

przetestowane jedne i drugi i żadnej różnicy nie zauważyłem więc jak powiedział przedmówca... :pub:
Zapisane
k1nd3r Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Aleksandrów Kujawski (Kuj-Pom)
Samochód: Cordoba Coupe 1 FL , 2000r , 1.9 TDI (110 KM)

« Odpowiedz #322 - Poniedziałek, 06.09.2010, 19:59:30 - NIEPRZECZYTANA »

aha no to dzieki za opinie skoro różnicy nie ma to zakupie te tańsze wiadomo ponad 100 zł piechotą nie chodzi :d dzięki wielkie za opinie  :pub:  :ok:  :ok:

Napisano: Poniedziałek, 19.07.2010, 12:12:14


Witam a ja mam taki problem a mianowicie, dziś młodzi policjanci uczepili się moich xenonów, no i zabrali dowód jeden policjant mi powiedział ze jak kończy mi się przegląd za 2 tyg, to żebym zrobił sobie cały z tą kartką co mi na przeglądzie dadzą poszedł po dowód, no i jak dowód odzyskam pojechał na ta stacje co robiłem przegląd, no i oni mi wtedy podbije dowód. No i czy to prawda, czy będę musiał zrobić przegląd ten częściowy odebrać dowód i pojechać do nich na ten pełny ??. Miał może ktoś podobną sytuacje ??
Zapisane

smelbo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Seat Ibiza '99 AKV

« Odpowiedz #323 - Poniedziałek, 06.09.2010, 20:54:27 - NIEPRZECZYTANA »

aha no to dzieki za opinie skoro różnicy nie ma to zakupie te tańsze wiadomo ponad 100 zł piechotą nie chodzi :d dzięki wielkie za opinie  :pub:  :ok:  :ok:

Napisano: Poniedziałek, 19.07.2010, 12:12:14


Witam a ja mam taki problem a mianowicie, dziś młodzi policjanci uczepili się moich xenonów, no i zabrali dowód jeden policjant mi powiedział ze jak kończy mi się przegląd za 2 tyg, to żebym zrobił sobie cały z tą kartką co mi na przeglądzie dadzą poszedł po dowód, no i jak dowód odzyskam pojechał na ta stacje co robiłem przegląd, no i oni mi wtedy podbije dowód. No i czy to prawda, czy będę musiał zrobić przegląd ten częściowy odebrać dowód i pojechać do nich na ten pełny ??. Miał może ktoś podobną sytuacje ??

Napisz jeszcze raz po polskiemu  ;)
Zapisane

k1nd3r Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Aleksandrów Kujawski (Kuj-Pom)
Samochód: Cordoba Coupe 1 FL , 2000r , 1.9 TDI (110 KM)

« Odpowiedz #324 - Poniedziałek, 06.09.2010, 21:00:25 - NIEPRZECZYTANA »

tzn :) wiec tak sprawa wygląda.

Policja zabrała mi dowód, żeby go odzyskać to trzeba zrobić przegląd rzeczy za która dowód został zabrany. A Pan Policjant mi powiedział że skoro przegląd mi się kończy za 2 tyg, to żebym zrobił cały przegląd ten za 100 zł diagnosta wypisze mi tą kartkę ze przegląd jest, i później mam iść odebrać dowód, a gdy już go odzyskam to mam wrócić na diagnostykę po pieczątkę do dowodu.

I moje pytanie czy to prawda jest że tak można załatwić sprawę, czy też nie prawda i będę musiał zrobić przegląd rzeczy za która zabrali mi dowód koszt nie wiem ile 20-30 zł tego i pojechać odebrać dowód no i zrobić cały przegląd za 100 zł by wbili pieczątkę w dowód rejestracyjny

Teraz po polskiemu jest ??
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #325 - Poniedziałek, 06.09.2010, 21:32:05 - NIEPRZECZYTANA »

mozesz tak zrobic
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
smelbo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Seat Ibiza '99 AKV

« Odpowiedz #326 - Wtorek, 07.09.2010, 13:24:59 - NIEPRZECZYTANA »

tzn :) wiec tak sprawa wygląda.

Policja zabrała mi dowód, żeby go odzyskać to trzeba zrobić przegląd rzeczy za która dowód został zabrany. A Pan Policjant mi powiedział że skoro przegląd mi się kończy za 2 tyg, to żebym zrobił cały przegląd ten za 100 zł diagnosta wypisze mi tą kartkę ze przegląd jest, i później mam iść odebrać dowód, a gdy już go odzyskam to mam wrócić na diagnostykę po pieczątkę do dowodu.

I moje pytanie czy to prawda jest że tak można załatwić sprawę, czy też nie prawda i będę musiał zrobić przegląd rzeczy za która zabrali mi dowód koszt nie wiem ile 20-30 zł tego i pojechać odebrać dowód no i zrobić cały przegląd za 100 zł by wbili pieczątkę w dowód rejestracyjny

Teraz po polskiemu jest ??

O wiele lepiej się czyta:) To w sumie Ci się udało.
Zapisane

k1nd3r Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Aleksandrów Kujawski (Kuj-Pom)
Samochód: Cordoba Coupe 1 FL , 2000r , 1.9 TDI (110 KM)

« Odpowiedz #327 - Wtorek, 07.09.2010, 13:28:41 - NIEPRZECZYTANA »

mozesz tak zrobic

dzieki wielkie za odpowiedz :)
tzn :) wiec tak sprawa wygląda.

Policja zabrała mi dowód, żeby go odzyskać to trzeba zrobić przegląd rzeczy za która dowód został zabrany. A Pan Policjant mi powiedział że skoro przegląd mi się kończy za 2 tyg, to żebym zrobił cały przegląd ten za 100 zł diagnosta wypisze mi tą kartkę ze przegląd jest, i później mam iść odebrać dowód, a gdy już go odzyskam to mam wrócić na diagnostykę po pieczątkę do dowodu.

I moje pytanie czy to prawda jest że tak można załatwić sprawę, czy też nie prawda i będę musiał zrobić przegląd rzeczy za która zabrali mi dowód koszt nie wiem ile 20-30 zł tego i pojechać odebrać dowód no i zrobić cały przegląd za 100 zł by wbili pieczątkę w dowód rejestracyjny

Teraz po polskiemu jest ??

O wiele lepiej się czyta:) To w sumie Ci się udało.

udało tzn z tym ze zrobię jeden cały :) tak :)
Zapisane

efmk Mężczyzna
Master Of Silence
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Południe
Samochód: była: Ibiza FL - 1.4 MPI [Power]

« Odpowiedz #328 - Wtorek, 07.09.2010, 13:42:40 - NIEPRZECZYTANA »

a na jakiej podstawie zabrano ten dowód? tzn jaki powód (artykuł) podał Ci policjant?
Zapisane

_____________________________________
strony i aplikacje WWW
k1nd3r Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Aleksandrów Kujawski (Kuj-Pom)
Samochód: Cordoba Coupe 1 FL , 2000r , 1.9 TDI (110 KM)

« Odpowiedz #329 - Wtorek, 07.09.2010, 13:55:34 - NIEPRZECZYTANA »

który paragraf to ci powiem jak wyciągnę kwitek z samochodu.
Zapisane

Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Xenon
Skocz do: