+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Dziwna sprawa z obrotami
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwna sprawa z obrotami  (Przeczytany 3470 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Piątek, 30.10.2009, 12:37:20 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, wiem że pewnie zostane zbluzgany za to że zacząłem nowy temat, ale niebardzo wiem gdzie go dopasować a ponieważ mam mało czasu w tej chwili to piszetu i teraz, jutro najwyżej przerzuce temat do odpowiadającego mu.
Dziś po przyjechaniu Ali 2.0 TDI zapomniałem się i puściłem sprzęgło niewrzucając biegu na jałowy, autko szarpło i zgasło, po odpaleniu obroty skoczyły na 1000 obr i nie spadały, po dodaniu gazu obroty się zwiększały ale jak puściłem gaz to jeszcze przez chwile rosły i dopiero powoli tak jakby w zwolnionym tempie zaczęły spadać.. I tak przez jakieś 5 min, pojechałem się przejechać, pocisnąłem mu troche i wróciło wszystko do normy. Teraz moje pytanie, to od tego że zgasł mi na biegu?? Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Napisano: Czwartek, 29.10.2009, 19:29:35


Odwiedza ktoś jeszcze to forum?? Chyba wszyscy już wyjechali na wszystkich świętych.. :-\
Zapisane
Spiders Mężczyzna
Administrator

Offline Offline



Skąd: Sulejówek
Samochód: Toledo '01 1.9 TDI AHF / O2 FL

« Odpowiedz #1 - Piątek, 30.10.2009, 13:14:17 - NIEPRZECZYTANA »

Miałem podobnie w tolku 1,9 ale właśnie po małej wycieczce mu przeszło. Być może, ze po zaduszeniu komp dostał błędne dane, i musiał mieć chwile na korektę wskazań i powrót do normy. Proponuje go poobserwować i ewentualnie podpiąć do kompa. 
Zapisane

Komputer jest tak mądry jak osoba która na nim pracuje ... 



zobacz Toledo by spiders
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Odpowiedz #2 - Piątek, 30.10.2009, 13:37:18 - NIEPRZECZYTANA »

Miałem podobnie w tolku 1,9 ale właśnie po małej wycieczce mu przeszło. Być może, ze po zaduszeniu komp dostał błędne dane, i musiał mieć chwile na korektę wskazań i powrót do normy. Proponuje go poobserwować i ewentualnie podpiąć do kompa. 
THX  ;D .
Do kompa był podpinany jakieś dwa tygodnie temu jak był na przeglądzie, nic wtedy niewyszło.
Zapisane
Spiders Mężczyzna
Administrator

Offline Offline



Skąd: Sulejówek
Samochód: Toledo '01 1.9 TDI AHF / O2 FL

« Odpowiedz #3 - Piątek, 30.10.2009, 13:40:11 - NIEPRZECZYTANA »

mechanikiem nie jestem, ale jak masz możliwość gdzieś się podpiąć to zrób to . Może mu coś się we łbie pomieszało, i zostało. Będziesz przynajmniej wiedział na przyszłość. Pozdrawiam
Zapisane

Komputer jest tak mądry jak osoba która na nim pracuje ... 



zobacz Toledo by spiders
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Dziwna sprawa z obrotami
Skocz do: