Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzwięk przy włączaniu fabrycznego alarmu  (Przeczytany 9129 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
GRZEGORZK
Gość



« Środa, 15.03.2006, 09:22:25 - NIEPRZECZYTANA »

Mam fabryczny alarm w moim autku.Seat Cordoba SXE. Mam pytanie mozna włączyc jakiś dzwięk przy zamykaniu i otwieraniu auta,czy tylko dioda w drzwiach to sygnalizuje.
Zapisane
marcinmg Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: mazowieckie
Samochód: Opel Insignia ST 2013 Biturbo i Ford Mondeo Mk3 2,0 TDCI 2006

« Odpowiedz #1 - Czwartek, 16.03.2006, 10:15:09 - NIEPRZECZYTANA »

Bez sensu są takie odpowiedzi kolega pyta się wyraźnie czy można jakoś włączyć te dźwięki, a takie odpowiedzi że komuś się to podoba lub nie, nie rozwiązują sprawy.
Zapisane

Lubię szybką jazdę
(Jest Opel Insignia ST 2013 Biturbo),
Był Seat Ibiza 1,4 8v 2000)

nie daj się ponieść zgubnej fantazji za kierownicą :!:
marcinmg Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: mazowieckie
Samochód: Opel Insignia ST 2013 Biturbo i Ford Mondeo Mk3 2,0 TDCI 2006

« Odpowiedz #2 - Czwartek, 16.03.2006, 13:04:20 - NIEPRZECZYTANA »

Masz racje, ale trzeba wiedzieć w jakim temacie je wyrażać np pogaduchy itp. bo takie posty jak Twój nic nie wnoszą do sprawy, mam nadzieję że już zrozumialeś 8)
Zapisane

Lubię szybką jazdę
(Jest Opel Insignia ST 2013 Biturbo),
Był Seat Ibiza 1,4 8v 2000)

nie daj się ponieść zgubnej fantazji za kierownicą :!:
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #3 - Czwartek, 16.03.2006, 13:39:11 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "GRZEGORZK"
Mam fabryczny alarm w moim autku.Seat Cordoba SXE. Mam pytanie mozna włączyc jakiś dzwięk przy zamykaniu i otwieraniu auta,czy tylko dioda w drzwiach to sygnalizuje



sprawdz przy okazji czy wyje jak otworzysz auto przy uzbrojonym alarmie bo u mnie pikalo i przestalo ale takze przestalo trabic jedynie mruga
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #4 - Czwartek, 16.03.2006, 15:21:06 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "DeDeK"
Cytat: "GRZEGORZK"
Mam fabryczny alarm w moim autku.Seat Cordoba SXE. Mam pytanie mozna włączyc jakiś dzwięk przy zamykaniu i otwieraniu auta,czy tylko dioda w drzwiach to sygnalizuje



sprawdz przy okazji czy wyje jak otworzysz auto przy uzbrojonym alarmie bo u mnie pikalo i przestalo ale takze przestalo trabic jedynie mruga


byc moze masz rozłaczoną syrenę alarmową ... kazda syrena alarmowa ma malą stacyjkę (rozłączana kluczykiem) i byc moze tu tkwi problem   :o
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
Rafal32
Gość



« Odpowiedz #5 - Czwartek, 16.03.2006, 20:27:00 - NIEPRZECZYTANA »

instrukcja wspomina tylko o miganiu diody oraz o jednokrotnym mignięciu kierunkowskazów w przypadku uruchomienia alarmu. Nie ma mowy o dodatkowym "miauczeniu" więc chyba nia ma takiej opcji.
Sygnał akustyczny emitowany (przez 30 sek)jest tylko w przypadku naruszenia alarmu
Zapisane
GRZEGORZK
Gość



« Odpowiedz #6 - Piątek, 17.03.2006, 09:51:30 - NIEPRZECZYTANA »

Dziekuje bardzo za odpowiedzi .Wychodzi na to że nie ma być sygnału przy uruchamianiu.Jeszcze raz dziekuje wszystkim!!!
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #7 - Piątek, 17.03.2006, 15:46:58 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "peter174"
byc moze masz rozłaczoną syrenę alarmową ... kazda syrena alarmowa ma malą stacyjkę (rozłączana kluczykiem) i byc moze tu tkwi problem Surprised



niestety alarm powiadamial klaksonem nie syrena i zniknal pewnega dnia samoistnie

Cytat: "Rafal32"
instrukcja wspomina tylko o miganiu diody oraz o jednokrotnym mignięciu kierunkowskazów w przypadku uruchomienia alarmu. Nie ma mowy o dodatkowym "miauczeniu" więc chyba nia ma takiej opcji.
Sygnał akustyczny emitowany (przez 30 sek)jest tylko w przypadku naruszenia alarmu



a u mnie szekal klaksonem raz przy zamknieciu a dwa przy otwarciu
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Alarmy, Piloty, Centralne zamki» Dzwięk przy włączaniu fabrycznego alarmu
Skocz do: