+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Potrzebny schemat kostki iso seat cordoba 2000
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Potrzebny schemat kostki iso seat cordoba 2000  (Przeczytany 6577 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sokrates34 Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: slask
Samochód: Cordoba Vario '99/'00

« Piątek, 06.07.2007, 17:55:42 - NIEPRZECZYTANA »

Jak w temacie potrzebuję schematu kostki iso z najlepiej z opisem z seryjnego radia z dużym wyświetlaczem
chyba że ktoś mi odpowie czy jest możliwe zaadoptowanie zmieniarki grundiga mcd 36 do ww radia za wszelkie info wielkie dzieki
po włożeniu kostki -cisza w zmieniarce dopiero jak podałem masę z obudowy na kabel(masę z kabla) zaczął działać przycisk wysuwania magazynka i zmien. zaczęła przeszukiwać magazynek lecz na przycisku cd w radiu brak reakcji.może dasię coś zrobić aby to ustrojstwo zadziałalo.
Zapisane
DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #1 - Piątek, 06.07.2007, 19:44:28 - NIEPRZECZYTANA »

Zerknij tutaj : http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/oemchan.htm
 :pub:
Zapisane

emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #2 - Piątek, 06.07.2007, 23:05:20 - NIEPRZECZYTANA »

Opis na stornce ktora podal DAMiANO, ale podejrzewam ze latwo nie bedzie, do tego radia byla zdaje sie dedykowana jakas inna zmieniarka (panasonic czy cos) i podpiecie innej wiazaloby sie z zamontowaniem osobnego sterowania co na pewno nie bedzie ani latwe ani tanie...
Zapisane

sokrates34 Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: slask
Samochód: Cordoba Vario '99/'00

« Odpowiedz #3 - Sobota, 07.07.2007, 10:44:20 - NIEPRZECZYTANA »

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/oemchan.htm

Wielkie dzięki tu szukałem -nic nie ma -może ktoś ma schemat kabla 8 din od panasonica po nitce do kłębka nie wierzę że nikt nie kombinował z innymi zmienarkami swoją drogą to niezła kaszana przypisać radiu tylko jeden typ zmieniarki
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Potrzebny schemat kostki iso seat cordoba 2000
Skocz do: