Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wymiana włącznika świateł awaryjnych seat ibiza 97  (Przeczytany 2357 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sebastian2311 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat ibiza 91 1.4

« Niedziela, 14.06.2015, 16:46:18 - NIEPRZECZYTANA »

Witam.Mam problem z moim seatem ibizą 97' 1.4.Wypadła mi biała wkładka z żarówką z włącznika świateł awaryjnych przez co nie mam kierunkowskazów ani samych świateł awaryjnych.włącznik ten jest umieszczony po środku kierownicy w przełączniku zespolonych świateł,kierunkowskazów.Czy jest możliwość dorobić kable i przełożyć ten włącznik w inne miejsce i założenie innego włącznika świateł awaryjnych.Z tego względu że nie bardzo chce kupować nowy przełącznik zespolony świateł,Kierunkowskazów.Czy ktoś się orientuje jak to wygląda od strony montażu ile kabli trzeba wyprowadzić dodam że w tej wkładce były trzy styki które wypadły i dwa styki lutowane do żarówki.Dziękuję i pozdrawiam
Zapisane
Klik218 Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Śmiertny Dąb
Samochód: Seat Leon I 1,6Mpi 2004r

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 15.06.2015, 06:01:57 - NIEPRZECZYTANA »

ja w mojej ibi wymieniałem połówkę,czyli przełącznik od awaryjnych wraz z przełącznikiem od kierunków,kupiłem na złomie za grosze,bo miałem jakiś problem ze stykami i nie działały mi prawidłowo kierunki. jeśli to masz na myśli
http://www.ceneo.pl/24132874
i dużo aż tak roboty nie mam a bawić się z lutowaniem przerabianiem przełączników nie ma sensu jak dla mnie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Wymiana włącznika świateł awaryjnych seat ibiza 97
Skocz do: