Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak długo wyje alarm fabryczny Seat Ibiza 2000  (Przeczytany 4449 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
anek33 Kobieta
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza 1.9TDI 2000

« Poniedziałek, 18.03.2013, 11:35:22 - NIEPRZECZYTANA »

Witam
Coś się ostatnio stało, że sam włącza się alarm mojej Ibizie (fabryczny klakson) być może coś z końcówkami. W każdym razie nie o to chodzi. Do pracy mam na 8 a wracam koło 19. W tym czasie nie ma nikogo w domu, kto by mógł go wyłączyć jakby co. Dlatego moje pytanie dotyczy tego jak długo wyje taki fabryczny alarm i czy ma jakieś przerwy bo inaczej moi sąsiedzi zwariują. Dodam ze mieszkam na zamkniętym osiedlu otoczonym blokami a Ibiza stoi na samym środku :P
Jeżeli wcześniej już ktoś pytał o coś podobnego to przepraszam i proszę o link do postu
Zapisane
Stan Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Lubin
Samochód: Toledo '96, 1.9D

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 18.03.2013, 11:46:07 - NIEPRZECZYTANA »

Wyje ze 3min potem cyklicznie co 5-10 min aż do wyczerpania AKU. Jeśli możesz rozłącz akumulator lub odepnij chociaż klakson.
Zapisane

stan
anek33 Kobieta
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza 1.9TDI 2000

« Odpowiedz #2 - Poniedziałek, 18.03.2013, 12:33:53 - NIEPRZECZYTANA »

fajnie:) dziękuje za podpowiedź
pozdrawiam
Zapisane
aboz Mężczyzna
Music my saviour
Prezes

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Cordoba Vario '01 AUA 1.4 16V DXK, jest VW Jetta 07 BLS

« Odpowiedz #3 - Poniedziałek, 18.03.2013, 17:10:52 - NIEPRZECZYTANA »

Polecam sprawdzić krańcówki. Koszt to od 15 zł. Wymiana w 2 minuty. Jak boisz się, że nie dasz rady sprawdzić która uszkodzona i ewentualnie ją wymienić, zleć elektrykowi. Cała operacja nie będzie droga a skończy się problem.
Zapisane
anek33 Kobieta
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Ibiza 1.9TDI 2000

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 18.03.2013, 19:01:23 - NIEPRZECZYTANA »

Mam nadzieję ze to któraś końcówka,albo po prostu zaciekła bo wszystko się zaczęło od odwilży, szczególnie kiedy stał centralnie na słońcu a z dachu kapał roztapiający się śnieg.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Alarmy, Piloty, Centralne zamki» Jak długo wyje alarm fabryczny Seat Ibiza 2000
Skocz do: