Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie poziomują się ksenony, brak błędów  (Przeczytany 2617 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krynioo23 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kruszwica
Samochód: Seat Altea 1.9 TDI BKC

« Czwartek, 10.10.2019, 12:47:56 - NIEPRZECZYTANA »

Witam
Posiadam Ibizę 6l 1.9 TDI FR z 2005r ze światłami ksenonowymi. Od początku mam problem z poziomowaniem. Vag nie pokazuje błędów, kilkakrotnie robiłem nastawy podstawowe. Po włączeniu świateł czasami ruszą się mnimalnie w górę lub w dół ale nie robią testu góra/dół. Tylni czujnik reaguje na obciążenie pojazdu a przedni cały czas pokazuje wartość 0 stopni. Sprawdziłem i w moim aucie nie ma czujnika z przodu, jest tylko z tyłu pojazdu. Moje pytanie: czy można zakodować ksenony na jeden czujnik a ja zrobiłem to źle na 2 czy w tym egzemplarzu powienien być czujnik z przodu a go nie ma. Auto zostało sprowadzone z Niemiec i dostałem do niego wyniki przeglądów DEKRY jako potwierdzenie przebiegu i już w tam był problem z poziomowaniem ksenonów.
Dodam jeszcze że spryskiwacze działają poprawnie, test świateł w górę i w dół vag-comem również.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 11.10.2019, 15:59:19 wysłane przez krynioo23 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Nie poziomują się ksenony, brak błędów
Skocz do: