+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» shell V-power diesel
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: shell V-power diesel  (Przeczytany 40485 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #60 - Niedziela, 13.12.2009, 13:12:41 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: grzelmo
ma to to do tego, że tam jest Verva :) i taką tankowałem, przeczytaj trochę wątku
a moze http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=334.0
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #61 - Niedziela, 13.12.2009, 20:03:34 - NIEPRZECZYTANA »

kolega grzelmo chciał dobrze ale znowu mu nie wyszło  ;D

a wracając do sedna to troche pojezdziłem na V-power GTL i w porównaniu do zwykłego ON z shella to jedyna roznica która zauwazyłem to nizsze spalanie wg kompa ... róznica na korzysc GTLa to ok 0,5 litra/100 km .... byc moze motor cos tam wiecej na tym skorzystał ale namacalnie to trudno udowodnic  :-\
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
krumi1978 Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Jelenia Góra
Samochód: Cordoba Vario '01, 1.9 TDI ASV

« Odpowiedz #62 - Poniedziałek, 14.12.2009, 08:35:52 - NIEPRZECZYTANA »

No to koledzy posłuchajcie moich "dziwnych odczuć"  :o Od zakupu auta tankuje praktycznie tylko V-Powera (patrz Motostat poniżej). Ostatnio jednak z różnych powodów zatankowałem zwykłego Diesel Extra. Nie wiem jeszcze w czym rzecz, ale silnik od razu ucichł a zaczął tak płynnie reagować na pedał gazu, że aż do tej pory nie wierzę, że tak fajnie i miękko się jeździ  :o  ;D  :ok: Od ostatniego tankowania przymierzam się do zaciągnięcia trochę paliwka do słoika, bo może widzieliście, czym różni się V-Power od zwykłego :?: Jak nie to link do artykułu. Jak zobaczę to dam znać - może jakas pomyłka na stacji w dystrybutorach, a ja prawie 2 lata tankuje V-Powera  :-\  Zaczekam z osądami do sprawdzenia. Ale mówię wam dziwna reakcja auta na zatankowanie zwykłego  :-X  :-\
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paliwko sprawdzone (nie było za dobre w smaku  :rotfl: ) - jest zwykły Diesel Extra w baku. Nie wiem jaka jest przyczyna ożywienia mojego autka. Może coś się po prostu odblokowało  :?:  :o  :-X  :-\  :ok: A może jakieś dodatki zimowe :?:
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 15.12.2009, 18:49:00 wysłane przez krumi1978 » Zapisane

radek1 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Altea 2005 2.0TDI

« Odpowiedz #63 - Poniedziałek, 01.02.2010, 12:38:17 - NIEPRZECZYTANA »

PALIWO LEJE TYLKO NASZ SHELLU.NIE WAŻNE CZY TANIE CZY DROGIE SHELL???????????????????
 Brak znajomości Regulaminu.
1. Brak przywitania w odpowiednim dziale
2. Pisanie wielkimi literami
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #64 - Poniedziałek, 01.02.2010, 13:43:58 - NIEPRZECZYTANA »

radek1, - zapraszam do lektury dobrych manier: --->Regulamin Forum<---
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

feamor Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Ibiza, 2002, 1.9 TDi 130KM ASZ

« Odpowiedz #65 - Wtorek, 18.05.2010, 14:13:03 - NIEPRZECZYTANA »

Z moich wiadomości wygląda na to, że różnica między Shellem a BP jest ale nigdy nie można mieć pewności co się leje tzn. czy od Shella czy od BP. Znajomy pracował w księgowości Shella i mówił, że dostawali od BP fakturki za dostawę paliwa i że wystawiali im fv za to samo. Reasumując dogadali się, że będą dostarczali paliwo, komu bliżej do stacji ;)
Zapisane
misiu_tdi
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk
Samochód: Leon TS

« Odpowiedz #66 - Wtorek, 18.05.2010, 14:59:28 - NIEPRZECZYTANA »

ekonomia Panie ... wszyscy tak działają, to oczywiste.
Zapisane

Seat Leon TS bigT
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» shell V-power diesel
Skocz do: