Internetowy Klub Seata

Techniczne => Elektryka => Wątek zaczęty przez: nitas Środa, 03.01.2007, 12:30:59



Tytuł: Podtrzymanie pracy silnika po skończonej jeździe-Pro Turbo
Wiadomość wysłana przez: nitas Środa, 03.01.2007, 12:30:59
Witam,
mam pytanie czy ktoś montował kiedyś urządzenia tego typu :?:  Ja własnie sie zastanawiam nad zamontowaniem Pro Turbo (Exus) do swojego TDI ale nie do końca jestem przekonany czy to będzie sie sprawdzać :niewiem: . Posiadam alarm Elita Pro i czy nie bezie problemu z połaczenim tego modułu do tego alarmu, tj. chodzi mi o to czy będą zamykały sie drzwi, a alarmu uzbrajał?? Co sądzicie na ten temat. Dzieki za wszelka pomoc.


Tytuł: Podtrzymanie pracy silnika po skończonej jeździe-Pro Turbo
Wiadomość wysłana przez: dominik Środa, 03.01.2007, 16:00:12
Mój kuzyn na zamontowany tz.timer HKS w leonie 1.8T co prawda montował mu warsztat (elektronik) i posiada  alarm platinum i wszystko działa.

Po załączeniu timera i zamknięcia auta alarm czuwa tak jak powiniem a powyłączeniu timera załącza się odrazu immobilaiser i wszystko jest ok

Nie miał przypadku aby po zamknięciu alarmem odcinał paliwo ,kwestia prawidłowego zgrania z alarmem.