+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Nie działa bi Xenon afs Ibiza 2015
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie działa bi Xenon afs Ibiza 2015  (Przeczytany 983 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ondraszek Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza 6j 2015, 1.6 tdi

« Niedziela, 20.03.2022, 18:14:44 - NIEPRZECZYTANA »

Witam wszystkich.

Mam mały problem z bi xenonem w ibizie 6j 2015.
Przejdę od razu do sedna.
Błędy jakie wyskakują:

01539 - 005 no or incorrect basic settings/adaptation
02657 - power output stage for rights heatlight(j668) not coded ,000 mil on
02656 - power output stage for left heatlight(j667) not coded ,000 mil on
01042 - Control module , not coded, 000 mil on
02233 - left headlight power output stage(j667), 004 - no signal/communicationa ,mil on

Auto miało wymieniona lewą lampę, napewno trzeba zrobić kodowanie(tak podejrzewam) Próbowałem zmienić kodowanie w nowym sterowniku ,na takie jakie jest w prawej lampie.
Vcds pokazuje że wartości po za zakresem, i nie chce przyjąć nowego kodowania. Ze względu na błędy xenony nie przeprowadzają sekwencji góra/dół lewo/prawo, nie działa skręt xenonów.
 Ogólnie Ledy ,xenony (mijania,drogowe)świecą elegancko, zatrzymały się idealnie tak jak mają być do jazdy( byłem na przeglądzie)

Nie wiem czy to ważne ,ale nie mogę połączyć się z modułem komfortu. Gdy wchodzę w rodzinę "elektronika 2" w vcds z prawą stroną świateł się łaczy, natomiast z lewą stroną jak się łącze wyskakuje błąd komunikacji Czy zna ktoś dane kodowania do tej Ibizy?

Niby przy błędach napisane że "mil on" a na desce nic nie świeci ,żadnych błędu etc

P.s w sterowniku który kupiłem do wymienionej lampy pokazuje że zakodowany jest VW toureg(pewnie z tąd te problemy) Interfejs który posiadam obsługuje dual k can,
Proszę o jakieś sugestie, lub co mogę robić źle. Z góry dziękuję
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Nie działa bi Xenon afs Ibiza 2015
Skocz do: